kendimi kontrol edemiyorum

0 /
goetica
bir internet efsanesi haline gelmi$ gençkan diye bir ki$inin $arkısı fakat $arkıyı geçip direk klibe yoğunla$mak gerekiyor $öyle ki beni yakla$ık yarım saat güldürebilme kapasitesinde olan bu klip hangi mantıkla çekilmi$ diye de uzun süre dü$ündüren klasik gitardan nasıl elektro gitar sesi çıktığını fazlasıyla merak ettiren mucizevi tapılası nitelikte ilah gibi bir kliptir.klipteki insanların kıyafetleri dansları ve susuz fıskiye ise en önemli ayrıntılardan.klibi izlerken kendinizi kontrol edememeniz normaldir.izlemeden ölmeyin derim.
goetica
i$teeeee efsane $arkının sözleri;

kendimi kontrol edemiyorum
bütün cinler tepemde
$aka yapmayın dostlar
bugün biraz var bende

kendimi kontrol edemiyorum
tüm cinler tepemde
$aka yapmayın dostlar
bugün biraz var bende

nasıl duygu bilseniz
siz de bir gün delirirsiniz
insanlar yabancı
dünyayı bir görseniz

kendimi kontrol edemiyorum
herhalde ben deliyim
söylerim saçma sözler
tanınmaz bir haldeyim
muque
ben hayatımda böyle bir başyapıt görmedim .gençkan adlı mükemmel grup,kişi,kurum,kuruluş yapmış,çıkarmış önümüze zamanında.mükemmel de bir klibi var bu sanatsal çalışmanın.özel bir dansları var.eğer erkekseniz;eller ve ayaklar aynı anda sağa sola açılır ve suratta sert bir ifade olur, yeşil-kırmızı gömlek ve poker t-shirt başlıca kostüm olmakla beraber, gözlük en favori aksesuarımız olacaktır bu dansta..klibin sonlarına doğru solist kişinin küçük emrah bakışları takdire şayan ve tabii ki; klasik gitarla atılan elektro solo..izlediğim mecliste bizi "kafası güzel olan ilk insanlardan olsalar gerek" diye düşündürtmüş kişilerdir klipteki insanlar.

ps:01:38’deki siyah bereli elemana dikkat!
00.50 - 00.58’ de en solda mavi gömlek-beyaz pantolunlu elemana dikkat!

"nasıl bir duygu bilsiniz
siz de bir gün delirsiniz
insanlar yabancı
dünyayı bir görseniz"tanıdık yüzler bunlar...en azından tanıdık neslin ilk insanları;

(bkz: cankan)
(bkz: ismail yk)
redd
gerçekten de kendini kontrol edemeyen bir arkadaşın yaptığı şarkıdır.üzerine tamemen kontrolü kaybedip salak ötesi bir de klip çekmiştir.
kirlisakal
ileride türkiyenin fikir dalgalanmaları, felsefi hareketleri incelenecekken, yapılacak olan istatistiki verilerde ve araştırmalarda muhakkak mihenk taşı olarak kullanılacak olan bu klip bir saçmalayıp popüler olma zihniyetinin ilk örneklerindendir. bugün ajdara kadar uzanan uzuuun bir işkence, salgın hastalık ve zarar ziyan zincirinin ilk halkalarıdır. nedense bu gibi üretimlerin kendilerine önem yükleyecek bir noktası her zaman için çıkıyor.
nick nicki nickince
90’ların pop ilahı gençkan’ın mükkemmel bir klibe sahip parçası. arkada beyaz pantalon mavi gömlek dans eden amca, siyah bereli çocuk, kızlar vs. her insanın izleyip örnek alması, gıpta etmesi gereken şaheser.

http://tinyurl.com/ysavhv
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol