ıhlamurlar altında

invincible
bildik fakir kiz zengin oglan masali.yoksa tam tersi mi zengin kiz fakir oglan hikayesi iste...bu dizide isler karisacak ya intikam kokulu bi dizi iste.ama dizinin muzikleri de cok iidir.belirtmeden gecmeyelim.
pixie
annemin dikkatle takip ettigi, yakinda birisine araba carpip da gozleri kor olursa ve ayni sekilde araba carpmasi sonucu gozleri gormeye baslarsa hic sasirmayacagim dizi.
sophie
muziklerinin hoslugunun yanisira isledigi senaryoyla tanrim hersey nasil bu kadar siradan olur da ayni seyleri temcit pilawi gibi onumuze surerler de biz de hala izleriz dedirten dizi<bkz:>hababam sinifi
anlamayanadam
televizyonda herhangi bir dizi reklamı çıktığında, bi şiir duymamıza vesile olmuş dizidir ki ilk bunlar reklamda şiir kullanmışlardı sonra piyasada ne kadar aşk dizisi varsa hepsini bi güzel söz, şiir meraki sardı.
karpuzz
bıyıklı adamların dizisi. reklamlarda ne zaman denk gelsem mutlaka bıyıklı bir adam ağır çekimde bir şeyler yapıyor ve aynı esnada altta garip şiirimtrak yazılar beliriyor. insan okumak istemese de nedense okuyor ve pişman da oluyor. hayır bi kere merak edip izliyorsun ama nafile yine de pişman oluyorsun.
spoiled
muhteşem bir müziğe sahip intizar şarkısı..

kar tanesi gibi nazlı,kuş kanadı gibi kırık
yar tenine haram değdi,zamansız bu ayrılık
kalbimi gömdüm toprağa ıhlamurlar kan ağladı
nasıl bir vedadır bu yar gözyaşın gözümden damladı
dilleri lal dokunmayın,aşkı bende sokulmayın
başımı bana eğdirdi bu yarayı kanatmayın
el yastığı yaban gelmez mi için benim kadar üzülmez mi
her dünyada ahım peşinde aşkın bana hesap vermez mi..
chamomile
bülent inal ile tuba büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı, birinci yılını dolduran kanal d dizisi. dizide önceleri fakir olan, yokluk çeken karakterler bir şekilde köşeyi dönüp çok zengin olurlarken; aileden görme, ultra zengin karakterler fakir düşmeye başlıyorlar. dizideki anne karakterlerinin kızlarını zengin erkeklerle evlenmeye teşviklerindeki abartı yürek kabartıyor. yorgun bir akşam çekirdek çitlerken izlenebilir.
mirhat
her bölümünde muhakak bir hastane sahnesi ve intro eşliğinde gazi mahallesi çekimi bulunan, güzel müzikli, bülent inal ile tuba büyüküstün aşkının doğmasını sağlamış hüzünlü dizi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol