hayvanlara su vermek

meekma
30 Haziran 2017 itibarıyla mutlaka yapılması gereken şey.

bir pet şişe mi kesersiniz, boş bir kap mı olur lütfen hayvanlara su verin.
independence
sadece 30 haziran 2017 tarihi ile sınırlı olmamali. azicik vicdan sahibi olan, azıcık canlılara onem veren herkes kapisinin, binasinin, bahcesinin onune patili dostlarimiz icin yaz sıcakları boyunca su birakmali. bu bir insanllik gorevidir.
hmmmmmtmmcnm
Destekledigim ve herkesten bekledigim eylem. Unutmayın onlar sokaklarda çöplerde sokak kenarlarında bizim yardımımız olmadan tutunamaz ve bir kedi veya köpek bizden yüksek ısıyla, kürkleriyle yaşamak zorunda. Ve tekrar yazmakta fayda var, tüyleri keçe gibi kuru kuru gözüken bir kedi aşırı derecede susuz kalmış demektir. Dili dışarıda yatan veya sağa sola boş gözlerle boş boş yürüyen köpek de saatlerdir su içmemiştir.
fasolasi
benim de gururla desteklediğim eylemdir. mümkünse herkes 2-3dksını ayırsa zaten dünya çok daha güzel bir yer olacak.
neros50
ALLAH C.C ne buyuruyor siz yerdekilere merhamet edin ki bende sizlere merhamet edeyim buyuruyor. Konu başlığını açan meekma tebrik ediyorum. Çok önemli ve güzel bir konuya değinmiş bu sıcak geçen günlerde.
selluka
hayvanlarla fiziksel temas sağlayamayan bir insan olarak ben, bu başlığı görür görmez ya şimdi ya hiç dedim ve bir sürü dondurma kabına su ve ekmekli su yaptım. aşağıya indim. nasıl olsa yapan vardır mutlaka rahatlığındayım ama.
yoktu ya. koca caddede bir kap su bırakan olmamış. sonraa balkona çıkıp izledim. kedi görmedim ama köpeklerden içen oldu. gördüm. mutlu oldum çok.
hiç olmazsa vicdanınızı onurlandırın.
başkalarını beklemeyin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol