fatih terim

0 /
murty
1 milyonuncu kez Galatasaray'ın teknik direktörü olan,Türk futbolunun başına gelmiş en büyük sorunlardan biri olan şahıs..
independence
kizi buse terim 16 mayista evlenecekti ancak 13 mayıs 2014 soma da maden ocağı patlaması sebebi ile kizinin dugununu erteledi. erteleme haberini ise $u $ekilde duyurdu.

"değerli dostlar;
ülkemiz her geçen dakika boyutları artan ve üzüntüsü derinleşen büyük bir maden faciası yaşamakta. maalesef ocaklara ateş düştü. birçok aile ise umut ve endişe içinde gelecek haberleri beklemekte. yaşanan bu acıyı yüreğimizin ve beynimizin her köşesinde en derin şekilde hissediyor ve paylaşıyoruz. ülke olarak böyle büyük bir acıyı paylaşmamız gereken bir süreçte evlatlarımızın düğününü yapmayı içimize sindiremediğimizden dolayı aileler ve çocuklarımız bir araya gelerek nikah törenini ileri bir tarihe ertelemeyi uygun bulduk. bu tür büyük acıların yaşanmaması en büyük dileğimizdir. bu büyük faciada kaybettiğimiz canlara allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve metanet dileriz. ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun"

terim ve bahçekapılı aileleri"

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/26416100.asp

elifielifine
24 eylül 2013 tarihinde yine yeniden galatasaray’dan istifa etmiştir. yada görünen istifadır, yollanıldığı da dillerde. şahsımca bir küs bir barışık sevgili gibidir galatasay ile arasındaki ilişki.
independence
fikirler yine degi$mi$, fatih terim milli takimin ba$ina gecmeyi kabul etmi$.

terim 1 seneligine hem galatasaray’i hem de milli takimi cali$tiracak. imza toreni bu ak$am yapilacakmi$.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/24572034.asp
independence
abdullah avci’nin yerine gecmesi teklifine kar$ilik kendisi de bir ba$ka teklif iletti ancak kabul gormedi.

kendi teklifine gore terim mayis 2014 e kadar hem galatasaray’i hem de milli takimi yonetecek. bu esnada milli takimdan hicbir ucret almayacak. milli takim mayis 2014 de kendisine yeni bir hoca bulacak.

bu teklif kabul gormeyince fatih terim defteri $imdilik kapanmi$ oldu milli takim icin.
independence
abdullah avci’nin gorevinden ayrilmasindan sonra yildirim demiroren kendisine sene sonunda galatasaray’dan ayrilmasi $arti ile 4 sene milli takim antrenorlugu onermi$.

terim henuz cevap vermedi bu teklife ama kabul edecektir.
independence
abdullah avcı’nın istifasindan sonra yerine getirilecek ki$i konusunda bir numarali aday. hatta sanirim bugun bu konu uzerine goru$mek icin yildirim demiroren’in evine gitti. ilerleyen saatlerde bir aciklama bekleniyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol