eski sevgilinin kütür kütür sevişiyor olabileceği düşüncesi

herkonudafikrimvar
erkeğin bakış açısını ele alırsak, düşünülmemesi gereken, fazla düşünülünce kafayı yedirecek eylemdir. erkeğin bu düşünce döngüsünden kurtulmasının tek yolu, en az eski sevgilisi ile yakaladığı ten uyumunu yakalayabileceği birini bulup tekrar düzenli seks hayatına geri dönmesidir. günübirlik ilişkiler kafayı yedirmeye engel olmaz sadece geçici çözüm olabilir.

kadının bakış açısıyla ele alırsak eski sevgilisinin başkasıyla kütür kütür sevişiyor olması çok da önemli değildir. kadın için asıl önemli olan soru, onunla duygusal bir ilişki kurarak mı sevişiyor yoksa geçici bir hevesle mi sevişiyor.. kadın, eski sevgilisinin geçici bir ilişki yaşadığını görürse işin sevişme boyutu hiç önemli olmadan psikolojisini rahatlatabilir.
ruknettin
ayrılma durumu gerçekleşmişse memur seksi yapsa nolucak kütür kütür sevişse nolucak dedirten başlık
erkeklerin bu konuyla ilgili saplantısı acaba daha iyi biriyle mi gibisinden kendilerini karşılaştırma içinde bulmaları, giden gitmiş çok takılmamak lazım
independence
kemiklerinde erime vardir. yoksa nasil kütür kütür sevissin, o ses nasil ciksin degil mi?

yazik.

not: basligi cok yanlis da anlamis olabilirim. net bir fikrim yok.
nevermore
başlığı okuyana kadar hic aklima gelmemişti böyle bir şey düşünmek. düşündüm okuyunca, herhangi bir şey hissetmedim. takilsin, mutlu, sağlıklı olsun.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol