bilgi sözlük te yazar olmak

0 /
gregostertag00
Binlerce insanın yazdıklarını okuma olasılığının verdiği tatmin hissini yaşamak.

Belki biraz ezik bir tanım oldu ama olsun. Allah bilir kaç kişi okuyacak bu yazdıklarımı. Olasılığı bile yeter.
basitadam
aylık 1500 ile 20000 tl arasında değişen rakamlarda maaşı, seyahat konaklama ve akaryakıt alımlarında kullanılmak üzere sponsor firmalar tarafından sağlanan sosyal hakları ve yazdığınız her 1000 entryden sonra tarafınıza istanbul 5. noterliğinden gönderilecek olan telif sözleşmesi ile bir çığır açan sözlüktür.
broze
Para için, rant için ekşi sözlük gibi boktan mecralardan uçurulanların yapması gereken şey. Oranın boku çıktı son yıllarda her yer troll
esrarikosikoko
Ekşi sözlükte koru hastanesi rezaleti başlığına yazdıklarımızdan ötürü uçurulduktan sonra asıl huzuru kendisinde bulacağıma inandığım durumdur.
bench
Arkadaşımın tavsiyesiyle kayıt olmuştum. Kayıt olduğumdan beri hiç girmedim bile. ekşideki koru hastanesi olayından sonra bir baktım ve herkesin birbirine saygılı olduğu küçük bir ailedeymiş gibi hissettim. Sözlük henüz gelişmediği için yazılacak çok şeyin olması da hoşuma gidiyor açıkçası.

Ekleme: v4 ile birlikte sözlük çok daha hoş olmuş, emeği geçenlere teşekkürler.
independence
net olarak soyleyebilirim ki, yeni bir cevre edinmek ve sosyalle$mek anlaminda bilgi sozluk’te yazar olmak diger tum sozluklerde yazar olmaktan cok daha faydalidir.

ulan bir ara her gece sabahlara kadar taksimde kadikoyde icer olmu$tuk da zor frenledik kendimizi. bir ara dedigim de bakma, daha 3 gun once ayni durum yine gecerliydi.
burasi istanbul haci
kimler vara tıkladığınızda nickinizin yanındaki çömez yazısının yerine bilmem kaçıncı nesil bilgiç olarak yazsada yazar olduğunuz anlamına gelmez neden mi çok iyi entryler ve emek harcamalısınız ben hala çömezim her ne kadar 5.nesil bilgiç olarak gözüksemde daha tam anlamıyla kavrıyamadım sözlüğü bu bir öz eleştiri.
rumuz pilis tiray egen
zor iştir. kolay gözükür ama cidden zordur. bi kere karizmatik olacaksın. espritüel, marjinal, entellektüel ve bilgili olacaksın. içki içmeyi biliceksin, içmiyosan da adabınla oturcaksın masaya, çerezleri falan löpürdetmiyceksin. dişiysen önce benle tanışıcaksın. indy abini her zaman bi abi olarak görüceksin ondan kısmet olmaz. ondan bi kere sevgili olmaz. benden de olmaz ama yeni bi sevgili bulunana kadar idare edilecek bi modelim. he ne diyoduk bilgi sözlükte yazar olmak çok kolay. ayrıntıları merak ediyosanız bizi takip edin...
mariomusunsen
arkadaşımın yanlışlıkla bilgi sözlüğe üye olmasıyla başlayan bu mecra nasıl gelişecek merak içindeyim. içerik olarak iyi gibi duruyor. biraz alışayım, tez zamanda bu entryi editleyeceğim.

edit: 4 ay oldu iyisiyle, kötüsüyle. hala bir şey anlamadım
igor
bir kac agdali sozle biraz felsefe katip umutsuz vaka gibi dolasan da yazar burada dumduz oldugu gibi yazan da yazar ama hangisi gercekten yazar onu bilemiyorum.
aysenas
dünyanın en keyifli eylemi olmakla birlikte kurallara uyulmadığı takdirde silinen entryler sinir krizleri gecirtebiliyor çogu zaman.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol