ben butonu

0 /
independence
henuz acilip acilmayacagi kesinle$memi$ olan buton.sonucta ayni gorevi kim bolumu de goruyor.belki o kisma daha faydali ve daha kapsamli bir $ey yapilabilir.
msscat
houston butonu altında gizli kalmış, keşfedilesi, hala daha ne işe yaradığı anlaşılmamış ve ayar içerikli mesajlar veren buton.
myysteriouss
uzun zamandır dört gözle bekleyip kavuştuktan sonra oh beaa nidası attırmış butondur. bakalım tabi çömezlik zamanlarımızda ne haltlar yemişiz.
independence
"abarmasak" turu bir uyari ile kar$ila$anlarin rejoin yapmalari halinde bu sorundan kurtulmalari gayet mumkundur zira "abartmasak" uyarisi time out olan kullanicilarimizin kar$isina cikan bir uyaridir oncelkle.

ote yandan benim gibi onbinlerce entry sahibi olan(henuz yok sanirim ama yakinda olacaktir) arkada$larimiz bu butondan fazla medet ummasinlar zira script time out hatasi yakalarina yapi$acaktir.
pelagehatun
keşke diiğer yazarların da tüm entrylerini görebilsek, hatta gelen ziyaretçilerde yazar arama yapabilse gibi ilaveler olmasını istediğim buton.
nihilist
ben butonu’nun bu sekilde kullanılması bence buton israfı, simdi eger arama ozelligi olması gereken gibi olursa; yani aramayı yazarların yazdıgı tum entryler seklinde yapabilirsek pek tabi bu butona ihtiyac olmaz hem boylece bir yazar hakkında daha derinlemesine incelemelerde bulnabiliriz hem de ben butonu yerine daha faydalı bir buton dusunulup konulabilir. bence arama’yı entry ve yazar arama seklinde yapmak ve ben butonu yerine ise daha farklı ve ise yarar bir buton dusunmek sahane olacak bir hareket olcaktır...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol