beauty disaster

0 /
beauty disaster
an itibarıyla beynindeki hucrelerin artık kendisine ait olmadıgını dusunmus,
sarfettigi kelimelerde tamamen zırvalıklar sezinlemis,
kendini kaybedesi doneminde sacmalamıs,
depresifligini geyige vurarak cekilmezligi nuksetmis kisilik.
melankomik
sanırım hızlı entry girmesinin bir sonucu olarak entrylerinin sonuna abkz ler içinde gsw, gws gibi anlayamadığım şeyler ekleyen, ışık hızıyla entry girme kabiliyetine sahip yetenekli yazar...
disappear
gördüğüme şaşırdığım ama burda da bulduğuma sevindiğim bazen anlamadığım bazen de anlamanın işme gelmediğini farkettiğim genelde bak gene koydu lafı dediğim farklı ruhun aynı dili.
beauty disaster
insanları tanıdıkca hep aynı tuzakları kurduklarını farkeden bu $ahsiyet, artık olanlara sadece gulmekle kalmayıp üstüne katıla katıla gulmek fiiliyle iştirak etmektedir.oyle ki sozluk yazarı oldugu ilk gunlerde tanistigi bir insan yavrusunun herkese aynı teranelerde yakla$tıgını anladıgında "ah yazık vah yazık" diyebilecek kadar da iyi kalpli olmaya cali$ir ancak olamazsa da kusuru affedilir.
bu tur entryler yazmayı sevmese de , salak yerine konmak her insan gibi kendisini de oldukca rahatsız eder.durustlugun en temel kural oldugunu du$unur ve her adımında bunu uygular.berbat oylanmakta umrunda olmamakla beraber, buyrun gelin berbay oy sofrasına diyerek gayet misafirperverligini de dipnot olarak sizlere sunmak ister.
haa tabi birde bu canlı organizma hepinizi cok sever.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol