29 nisan 2021 17 mayıs 2021 arası tam kapanma kararı

galahad
bence oturup, çok titizlikle hazırlanmış bir plan değil. kimileri bu süreçte parayı kaldırdı, kimileri iflas etti, kimisi intihar etti. memleketin her köşesinde ayrı bir problem var. bence bu saçmalığı bir an öce bitirmeleri lazım. zaten yasağı kimsenin iplediği de yok bari zarar gören esnafıydı falan biraz rahatlasın.

cengiz bozkurt

independence
exxen icin cekilecek olan leyla ile mecnun'İn yeni bolumlerinde oynamak istemiyormus.

yapma bunu bize erdal bakkal, bunu yapma bize. bu lanetli gunlerin hatta senelerin tek guzel haberini berbat etme.

erkan kolçak köstendil

independence
bu adam sanirim çukur'da sivrildi tanindi. en azindan ben evveliyatdindan haberdar degilim.

adam oynamiyor, yasiyor resmen karakteri. boyle yetenekler az bulunur, bulmusken de kiymeti bilinmeli. özellikle dun aksam yayinlanan bolumde karaca'nin öldürüldüğünü öğrendikleri ve mezarini bulduklari kısımdaki performansi dudak isirtir gözyasi dokturur cinstendi.

yuregine saglik.

çukur

independence
dün yayınlanan bölümü son ayların bence tartismasiz en iyi bölümüydü

duygusaldi, içliydi, bol aksiyonluydu, çok güzeldi.

dizi bitmek üzere ama senaristler bu sezon kendilerini ancak topladilar herhalde.

isteğe bağlı sigorta

independence
isteğe bağlı sigorta, herhangi bir işyerinde çalışmayan, sigortaya bağlı bir maaşı olmayan yahut 30 gün içerisinde az sayıda günlerde çalışan kişiler tarafından yaptırılır.

ister tavandan isterseniz tabandan prim odeyebilirsiniz. taban ödemesi bugun sanirim 1100 / 1200tl civarinda.

basvurunun kurumlara yansimasinin ertesi gunu itibari ile sigortali sayilirsiniz ve bir ay sonra tüm sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. genel sağlık sigortası ile kesinlikle aynı şey değildir. genel sağlık sigortası sayesinde sadece sağlık hizmetlerilnden faydalanabilirken isteğe bağlı sigorta sonucunda emekli olur maaş alırsınız.

sialendoskopi

independence
operasyonun bedeli fulya acibadem hastanesinde 29,500tl.

o parayi verene kadar ben kendi ellerimle kazma kurek yardimi ile o tasi kendim kirar cikartirim, uzerine de biraz daha katar ikinci el bir araba alirim.

delirmisler yemin ederim.

29 nisan 2021 17 mayıs 2021 arası tam kapanma kararı

independence
oncelikle boyle bir kapanma falan yok, bildigin sokaklarda insanlar cirit atiyor, caddelerde trafik var istanbul bosalmis olmasina ragmen.

öte yandan hicbir yerde detayli bilgi verilemis olsa da anadolu adliyesini aradim ve davalarin ertelendigini ogrendim. oysa hicbir yerde davalarin ertelendigine dair bir bilgi gorememistim. hatta e devlette dava gunu hala kapanma tarihi icerisindeki tarih olarak duruyor. bu insanlar haberleri olmadigi icin davalara gidecekler ve cok yuksek ihtimalle kapidan geri donecekler.

istanbul hesabı

independence
ahmet mümtaz taylan tarafindan sunulan bir program.

programda ahmet mümtaz taylan sabah cebine 50tl koyuyor ve düşüyor yollara. istanbul'un tarih kokan bir semtine daliyor ve 50tl yi yol paralari da dahil olmak üzere orada hem yiyor hem de semti sokak sokak gezerek ozelliklerini izleyenlere anlatiyor.

eminonu ile alakali program asagida;

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol