7 mart 2016 bilgi sözlük kalkınma hareketi

0 /
gunesiminyerininezamanampulaldi
toplu bir katilim ile sözlüğe renk geldiği aşikardır. bunun en önemli nedeni eksi'deki rezalet olsa da bu sadece bir tetiklemedir. yazarlar artik daha sakin, trol ve hakaretten uzak gerçek bilgi paylasimi yapabilecekleri bir mecra buldular.
bildiginadam
destek verdiğim olaydır. çetin geçen bu mart ayında, yaşanan ' ekşi rezaleti ' karşısında bizi ölüme terk etmeyen bilgi sözlüğe minnettarlığımız canıgönüldendir.
kabul
evvela yöneticilerinin ve eski yazarlarının iki kat daha özveriyle katkı bulunması gerekmektedir.son ekşi rezaletiyle buraya gelen yazar arkadaşlarda paylaşımları,düşünceleri ve pr çalışmalarıyla çin'in futbolda yaptığı atılımı bu sözlüğe yaptırmalıdır :)
not: 2 günlük yazarım ne yöneticilerini ne suser larını tanırım.yanlış anlamayın yani gençler..
tasakkurut
benim de dahil olmamla hedefine varacak harekettir. kullanıcı sözleşmesi falan gerekirse yardımcı olabilirim bu arada, acayip trick'ler biliyorum. kıps.
ismettt
ekşi rezaletinden sonra bize kucak açan bilgi sözlük platformuna el birlığıyle bu kalkınmada yardımcı olmayı borç biliyoruz. umarım istenilen yerlere gelir.
mutluyuz
mustaitbiradam
"katkımız olursa, oluyorsa, olacaksa ne mutlu bize." dediğim, şahsımın da içerisinde bulunduğu, -nasip olursa da- ileride de bulunacağı, güzel yarınlara vesile olmasını temenni ettiğim hareket, kalkınma, devinim, cereyan.
deanmon
bu kalkindirmaya katilacagim. zira burası kesinlikle daha seviyeli bir ortam. henüz kendini çok büyük zanneden "mübareklere" rastlamadım. az zamanda çok ve büyük işler basarabiliriz.
yumurtagibicocuk
burada girilmis, en azindan okudugum kadariyla, hic bir entryde uzen, inciten daha dogrusu kisisellestirilerek inciten cumleler, akabinde gorusler yok, yazarlarin birbirine tavirlarinda. bu basli basina nacizane tesekkur sebebi zaten.
aba altindan ana avrat duz olmadigi surece _ki hali hazirda saygiyla karsilandik, minnettir bu kendi adima_ isbu sebepledir ki bundan sonraki kalkinma hareketlerine de en icten, elden geldigince katilacagimdir dedigim hareketler silsilesi.

garip bir tesekkur oldu gayet farkindayim ama oyle sozluk iste. tisikkirlir.
babangida
umarım uzun soluklu olur diyerekten benim de katıldığım oluşum.değişmeyen tek şey değişim hesabı ile belki hiç bir zaman ekşi olamayacak ama belki de aradığımız şey ekşi dışında kalan güzelliklerin saygı ve üst seviyeden konuşulduğu bir ortamdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol