11 nisan 2016 beşiktaş jimnastik kulübü bursaspor maçı

mustaitbiradam
başlığının neden açılmadığını anlamadığım maç.
beşiktaş'ın vodafone arena'ya merhaba dediği bursaspor ile karşılaştığı 2015-2016 spor toto süper lig hasan doğan sezonu 28. hafta müsabakası.

maçı kaçak izliyordum, alacalı bulacalı
quaresma yerden kalkıp hosogai'ye koşarken herhalde pres yapmaya gidiyor sandım. e o zaman yardımcı hakem neden sahaya girip koşuyor lan? deyip kahkahayı bastım. sonrası malum.
vodafone arena türk futbol tarihine yine türk futbol tarihinin karakteristik bir özelliği ile merhaba dedi: kavga, dövüş.

açılışı da çok manidardı zaten.
söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.
matrack
ligin sonunda klasik şenol güneş hezeyanını bize gösterecek bir maç olmuştur.trabzon dahil şenol güneş sonunu getirememiştir.bu stresi kaldıramamıştır.sözün özü ligin sonunda şenol güneş şampiyonluğu fenerbahçe'ye hediye edecektir.
copacabana
quaresma'nın kırmızı kart görmesi gereken, beşiktaş'ın bedavadan kazandığı penaltıya sahip olan mücadele. hakemi kötü niyetli görmdüğümü söyleyemem. benzer hatalar çoğu maç yaşansa da bursa'ya yazık olan maç. ha tersi olsaydı beşiktaşlıların tepkisini de tahmin edebiliyoruz zaten artık.
senkazandinamabenhakliydim
çeşitli sürelerinde izlediğim en iyi beşiktaştı. çok keyif aldığım dakikalar oldu (biraz da rakının etkisi olabilir kabul) ama maç sonu oynama, soğuk kanlılık konularında eksiklik var. tecrübeyle hallolur umarım
(q17 de tecrübe de işe yaramıyor bu belli oldu)

şampiyonu bence belli eden maç olmuştur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol