zina

wilson
zina kanundisi sevisme anlamina gelen guzel bir seydir. arada bir yapilirsa gunah olmaz. bayanlar icin sutcu, erkekler icin komsunun karisi idealdir.
ups
zina diye birsey yoktur,olmamalidir.cunku sevismenin kanunu diye birsey de yoktur ve o da olmamalidir.ama millet;etrafta tas gibi kizlarla gezerken,universite hayatinda bi nevi aile hayati yasarken bunlari gorup de ozenen ama elinden birsey gelmeyen orumcek beyinli sahsiyetlerin de bisiler yapmasi gerekiyordu.madem biz yapamiyoruz onlar da yapmasin mantigiyla cikmistir bu zina denen sacmalik.gerisi de hurafedir,sacmaliktir.
webgum
18 yas olayina lafim yoktur fakat sonrasina karisilmamalidir, kisinin kendi ozel hayati ne devleti ve hatta kimseyi ilgilendirmez.
my son is father
zinanın suç sayıldığı, erkeğin zinası suç sayılmıyordu sadece kadının zinasını suç olarak kabul ediyordu. anayasa mahkemesi bu durumu, anayasanın eşitlik ilkesi ihlal ediyor gerekçesiyle düzeltmiş ve böylece zina suç olmaktan çıkmıştır.
zina, boşanma nedeni olarak hukukta ki yerini korumaktadır..
isimsiz kahraman
sevgiliyle yaşanan masum bir oyundur!bu oyunun sonuçları nedense hep kızların başını şişirir!ama insanların zinaya başvurmalarını onaylamıyorum.bir sürü günahsız bebek bu masum oyunun ardından ortada kalıyor!
stella
asli xina’dir. zeyna’nin (xena) ikiz karde$idir. bu birazcik kötüdür, erkeklerle ha$ir ne$ir olur, ayni zamanda kadinlar da. o yüzden bunun dizisi çekilmemi$tir, kötü örnek olu$turmamak maksadiyla yani.
nickten yana sansim yok
hukuken aynı cinsten kişilerin cinsî münasebette bulunması zinaya girmez. misâl; bir karı-kocadan karı, homoseksüeldir. kendisi bir gün yolda giderken hemcinsiyle ilişkiye giriyor ve bunu öğrenen kocası zina sebebiyle dâva açıyor. olayın akîbeti, dâvanın reddidir. çok garip ama beyle. illâ ki dâva açılacaksa gerekçe "evlilik birliğinin temelinden sarsılması" olmalıdır.
elma sekeriiii
bir ki$inin kar$ı cinsten biriyle, ortada nikah olmadan ili$kiye girmesi durumudur.
ve kur’an-ı kerim’e göre affedilemeyecek en büyük günahlardan biridir. bir digeri için;
(bkz: kul hakkı)
her neyse, aldıgım son istihbarata göre, evleneceginizi gerçekten dü$ündügünüz biriyle bunu yapmanız zina degil mekruhmu$. evlendikten sonra birbirinize helal kılınırmı$sınız. ancak sevi$tiginiz bu ki$iyle daha sonra evlenemezseniz; zina günahına dü$ermi$siniz.

bir zinanın ardından gider evlenir de, zinanız için tövbe ederseniz; allahın izniyle elbette, bagı$lanırmı$sınız.


not: bazı orospu cocuklarının yaptıgı gibi; imam nikahının ardından ili$kiye girip sonra bo$ayan; canı ba$ka birini istedi mi yeniden hoca nikahı kıyıp geçinen ve yakla$ık bu $ekilde 120 hoca nikahlı evlilik ya$amı$ olan ruhu orospula$mı$ ki$ileri bu konunun dı$ında tutmaktayım.


zina suçundan korkuyorsanız, önce sevi$in sonra da evlenin anam. hadi bakiim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol