zekirbelli

sanatis
bekir ballı ile tamamen bir bagı olmayan çok değerli bir büyügümüz. bana ironi yapmış ve onu anlayamamıştım gece 05.02 de burdan özür dilerim.
stella
ahmet cemal’in öğrencisi olmuş, sıkıcı bir hayata sahip kıskanılan bilgiç.

edit: sıkıcı olan onun hayatı değil, hayatmış. yanlış anlamışım. "sıkıcı hayatı geriyor esnetiyor ve rahatlatıp eğlenceli hale getiriyor"muş kendisi için.
sepulturk
gerçekten iyilik meleği bir arkadaşımız. elimde dergilerin eksik olduğunu öğrenince hiç üşenmemiş ve göndermiştir kendileri. eksik olmasın, sağolsın varolsun, + rep.
independence
dun beni icmeye davet etmek gibi bir gaflet ve delaletin icerisine du$up ardindan sabaha kadar bana katlanmak zorunda kalan ki$i.hayir senin neyine gerek benle tekila iciyorsun bira iciyorsun da sabah 6 ya kadar o bar senin bu bar $unun benle geziyorsun.gitsene evine uyusana mi$il mi$il.sozlugumuze bir deli daha katildi cok $ukur.
muque
olur da bir gün hayatımın erkeğine denk gelirsem,gidip onu bana getireceğine dair söz vermi$ anne ördek.

al benden sana bir parmak oyunu;

bu anne ördeeeek,
bu baba ördeeeeek,
bunlar da yavrularıııı!

vak vak diyorlar,
derede yüzüyorlaaaar,
bir balık buluncaaaa,
yakalayıp yiyorlar..!

imza: vakvak.
burakadam
sabah sabah memleket hasreti çektirerek beni mahfeden, hayatın güzelliklerini görmüş yazar. çok iyi dost olacağımız aşikar.
artemisia
bir gece vakti ayıp olmasın kimselere diye herkesleri müşterekte akıllı; kendimizi ise farkındalıklarımızı gırtlağa kuvvet bağırmayan mallar ilan ediverdiğimdir. ama önce salyalarımızı toplamamız lazım!

not: bağırsak da duyan olmazdı ki, hem de sözde en kocaman kulaklarıyla...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol