confessions

teselya

- Yazar -

  1. toplam entry 37
  2. takipçi 1
  3. puan 6572

sibel sezal

teselya
gece ay şahit adlı şarkısını gerçekten gece dinlediğinizde insanı bunalıma sokan şarkıdır.sesinin kalitesinin de o şarkıda anlayabilirsiniz.keşke yine slow şarkılarla karşımıza çıksa elimizde bir gece ay şahitle olmuyor:s

barış akarsu

teselya
içimi sızlatan ve tv ye her baktığımda kaliteden yoksun,magazin bombardımanından zevk alan halbuki insana,kaliteye ve emeğe saygı gösterilmesi gereken sanatçıların haberi yapılmayıp selülitlerle ilgilnen ülkemden utanmama neden olan ölümüyle üzüntü veren sanatçı.allah rahmetini esirgemesin..

harun kolçak

teselya
dış görünüşü,kişiliği ile alakam olmayıp,sesini beğendiğim özellikle "korkuyorum "daki sesine hayran olduğum bendenizle beraber söyledikleri her şarkının kalitesine inandığım şarkıcı.

uzun yollarda cam kenarina oturup hayallere dalmak

teselya
geçmişi düşünüp o an için şurda biz kaza olsa acaba arkamdan kimler üzülür kimler ne der diye düşündüğümüz durumdur.helede bu yolculukta çalan şarkı candan erçetinden yalan ise daha bir kaptırırsınız bu duruma.herşeyden uzaklaşır o an için dertlerinizi unutup doğa fatihi olursunuz börtü böceği takip ederek.

redd

teselya
özellikle vokalistinin almış olduğu eğitimle kalitesine inandığım mutlu olmak için şarkısıyla da kalbimde yer etmiş grup.oldukça kaliteli olduklarını ve ilerde de kaliteli işler yapıcaklarını inandığım gruptur.

timur selçuk

teselya
beni kör kuyularda bıraktın şarkısını çok güzel yorumlamış kişidir.son albümü almamla beraber müzik zevkim değişti.yalancı yarimdeki otomobili de yorumlayanlardandır albümde.kendisi babasının şarkılarını orkestra eşiliği olmadan yorumlanmasına karşıdır.

susuzluk

teselya
anlamadığım bir şey. biz kendi ellerimizle bu yaşanası dünyayı bu hale getirdik.yaktık yıktık kestik ağaçları.iş kuraklık ve susuzluğa geldiğinde bidon alıyoruz 20 milyonlara 30 milyonlara.bundan 5-6 sene evvel bu paralarla fidan eksek bu durumda olur muyduk bilmiyorum.hem mahvediyor hem bidon alıyoruz.allah sonumuzu hayır eylesin..

eski fotoğraflara bakarken hissedilenler

teselya
bu başlığı görünce aklıma murathan munga’nın şu şiiri aklıma geliyor daha da heralde anlatılamaz gibime de geliyor bir fotoğrafa bakılırken neler hissediliyor
sevgilim,
yetimim benim,
aylar nasıl geçiyor zaman hiç geçmezken
kapılar kapalı, dünya buzlu cam
uyuşmuş gözlerimin önünde
hayat akıp gidiyor hiç kımıldamadan
ikimizin yerine dinliyorum
sevdiğin şarkıları
siyah tişörtünü giyiyorum yatarken
gömleklerini, kazaklarını, kokunu
senin rüyalarını görüyorum ölür gibi uyurken
gün boyu elimde kahve fincanı
kapıyı açmıyorum
telefonlara çıkmıyorum
başını bekliyorum geleceği olmayan hatıraların
sevgilim,
yetimim benim,
nasıl da kayıtsız gülüyorsun hayata
öldüğünden haberi yok fotoğraflarının

ankaralılar tatile çıksın

teselya
artık şaşırmadığım ve artık bu kadar lafa söze rağmen bu adam nasıl bir daha belediye başkanı olur kara kara düşündüğüm yok yok ne yapıp eder gene alır dediğim kişidir.belediye tapulu malıymış gibi türkiyenin en borçlu beldiyesine sahip,bu kadar borç nereye gidiyor diye sorsak susuzluktna kıvranıyoz biz alo desek paralar metroya gitti diyicek ama onunlada oy toplamayı amaçlıyıcağı için gelecek seçimlere yetiştireceğ,bu yüzden bütün planları bütün projeleri metroya akıtan susuz kalınca da ,bir çok ilgili tarafından biz dedik ama benim öncelim metro dediği için şu günleri susuz geçirdğimiz kişidir.vermiş olduğu çözüm aferdesiniz ama artık yuh diyicek hale getiren kişidir.sen bir büyükşehir belediyesi başkanısın bu yapılır mı millete diyesim yakasına yapışasım geliyor diye sık sık istek duyduğum kişidir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol