confessions
  1. toplam entry 39
  2. takipçi 0
  3. puan 60

god of war

Tanrı nin piyasaya 2018 de sürülen son yolculuğu.
Lan girişe bakneyse oyunun girişi de işte böyle a dostlar.
O kadar çok şey var ki hakkında yazılacak. Ben inceleme yapmayı beceremediğim için bu işi galahad a bırakıyorum.
Mekanlar, oynanış , kontroller ve vuruş hissi beni benden alan oyun oldu. Müzikler ve hikayeye zaten bir şey demiyorum bile. Banane yine de diyeceğim, o nasıl mekanlar lan sony bey öyle. Bazen sadece oynamazsın...
Oyunun sadece giriş kısmında ki sinematik bile oyuna ağlayarak başlamanıza sebep olacak. Hayır ağlamadım gözüme mitoloji kaçtı...
Kratos yer yer şefkatli yer yer de öfkeli bir baba rolunde oyunda ve tabi ki macera boyu yanımızda olan ergen oğlumuz. Hele öyle bir babacan boooy değişi var ki, babaaaammm diyesim geliyor hep ekrana bakıp.

the elder scrolls v skyrim

Yeni versiyonu için yüksek bir dağ videosu göstermesi bile kafi olmuştur. Yillardir her platform için remake edilen. Her platformda deli gibi oynanan efsanedir.
Hatta oynanan değil de icinde yasanandir.

Ayrıca karanlık kardeşlik ayinindeki ;
"Tatlı Ana, Tatlı Ana, evladını gönder bana, değersizlerin günahlarının vaftizi için, korkuyla ve kanla.”
Dizeleri tarif edilemez... bakayım evet edememişim.

ali atay

Mecnun çınar olarak tanıyip sevdiğim, sonrasında hikayesine bile bakmadan içinde olduğu ya da yapımında olduğu her yapıtı izledim. O derece sevdiğim oyuncu/yönetmen kişisidir.

soğuk savaş

Gülersen kaybedersin teması ile post 42 ekibinin youtube programı. Ali sunal , ali atay ve şimdi aklıma gelmeyen bir sürü ünlü ünsüz de katılmıştır. Karşıdaki kişi bir soru sorar ve cevabı da okur. Bu esnada kimse gülmemelidir. Amaç bu. Ama öyle sorular denk geliyor ki daha okurken ekran da bizler de kahkaha atıyoruz. Eğlencelidir.

easter gamers tv

Youtube da severek izlediğim gamer / youtuber kanalı. Çok youtube kanali izlemem ama genelde merak ettiğim oyun incelemelerini bu arkadaştan izlerim. Adi mete sanırsam avukatmış. Emin de değilim. Mümkün mertebe küfürden uzak nezih bir yayin yapar.
Bir diğeri (bkz:pintipanda)

filtre kahve

Kahvelerin efendisidir. Hele ki sade ve aroması yoğun ise her bir bardağında, final sahnesindeki yüzüğe kavuşmuş gollum gibi zıplayası gelir insanın.
Yokluğunda nescafe aparatif olur.

segem

Sigortacılık Eğitim Merkezidir. sigorta sektörüne yönelik mesleki nitelik taşıyan eğitim ve sınav organizasyonlarının tek bir çatı altında yürütülmesi amacıyla kurulmuştur. Yaptıgı sınavdan 60 puan ve üzeri alan katılımcılar sigorta acentesi teknik personel yeterlilik belgesi almaya hak kazanır.

ürün paketleme

Birisinin arastirip basligini actigi şey.
Ve hemen koşup siteye kayıt olup bunu bütün bilgi sözlük okurları ile paylaşmak istedin.
Lan ne düşünceli insanlar var.

Edit: bir önceki saçma tanım silinmiş,
Tanim: bir ürünün paketlenmesidir. Hatta sitesi bile olabilir . Olmayabilir de, bilemedim

lfl

Perakende Sektöründe bir çeşit raporlamadir.
Geçen yıl bugün rakamlarin kiyaslanmasi gibi çalışır. Acilimi like for like tir.
Ayrıca futbol seyisi olan da , lingerie değil, Legends Football League dır.

bilgi sözlük

Yazılan yazıya puan verip de yenile yapınca sanki puanı verilmemiş gibi gösteriyor. Değişik bir durum var anlayamadığım.
Bir de bazen yazılan yazı yansımıyor sanki anında, sonradan pat diye çıkıyor kendiliğinden.

Edit:Benim bağlantımdan kaynaklı olabilirmiş.

the game awards

Sekiro ya gidecek diyenlerin sayısı daha fazlaydı aslında, zaten pek rakibi yoktu. death stranding belki tek ciddi rakipti , o da olmadi. Ha bana kalsa yine the withcer 3 e verselerdi iyiydi. Seneye artık, daha ciddi rakiplerle daha zevkli bir tören olacaktır.
0 /