confessions

senko

- Yazar -

  1. toplam entry 41
  2. takipçi 1
  3. puan 6038

the sims

senko
sadece ev yapmak, sonra o evi dizayn etmek için alınası bir oyundur. oyunu ve yanındaki 6453352 expansion’u kurduğunuzda elimizde bayağı bir mobilya ve dekorasyon aleti bulunuyor. sonrası sizin iç mimarlık yeteneklerize kalmış.

savaş ay

senko
en son baktığımda sesi dahi çıkmıyordu. altyazı ile veriyorlardı adamın söylediklerini.
düşünüyorum da televizyon muhabirinin işi konuşmak, bu savaş ay denen insanımsı konuşamıyorsa, sesi çıkmıyorsa ne işi var hala ekranlarda.

suntürlü küfür

senko
ilk kez lise de edebiyat hocamıza arkadaşın silgi atmasından sonra "sana sunturlu bi küfür ederim ağzını açamazsın" cümlesinde geçen söz öbeği. zaman o zaman ola sunturlu nedir bilmedik. takii bu güne kadar.

leia

senko
jedi’ler içersinde en fazla midiclorian sayısına sahip insandır. bende olmadıktan sonra leia’da olsa ne yazar laila’da olsa ne yazar diyebilirsiniz. haklısınızdır.

sıçtıktan sonra kendini alkışlamak

senko
ağır hamur işleri veyahut dürüm gibi kalın bağırsağı zorlayacak besin maddelerini tükettikten sonra tuvalete gidildiğinde yapılması gereken eylemdir.
bazı zamanlar arkamızda öyle bir parça bırakırız ki o şeyin ordan çıktığını anlamak imkansızıdır.
hatta kakaya baktıkça insanın içinden "vay be ben neymişim bunu çıkarttığıma göre rocco’nunkini bile alırım" diyebilir. normaldir.

mehmet öz

senko
olayı cerrahlığı, insanlığa yardımı aşmış para düşkünü bişi olmuştur. kitaplar çıkartıp, kendi programını yapıp, her fırsatta kendi reklamını yapması bunun açık göstergesidir.
gerçi sağlığın da sadece para ile alınabildiği dünyada pek de şaşırmamak lazım bu olaya.

kanser

senko
öyle bir hastalık ki yediğimiz herşey hem kanser yapiyor, hem de kanserden koruyor.
sabah programlarında bi gün çay kanser yapiyor efendim diyen elemanlar öbürsü gün çayın içindeki bilmemnekopen kanseri önlüyor diyorlar.
günlük tükettiğimiz 20 madde varsa 15i kanser yapiyordur heralde.

insan modelleri

senko
onbinlerce hatta yüzbinlerce model çıkartabileceğimizi, o modellerinde kendi içlerinde modellere ayrılabileceğini, ayrılan modellerin başka modellerle değişebileceğini, değişen modellerin modellik yapacağını hesaba katarak insanlar modellere ayıramayız.

olası israil iran savaşı

senko
iran’ın başında piskopat, abd’ye gerekirse kendi ülkeme atom bombası atarım diyen bir lider varken, israillilerin ister abd destekli olsun, ister tüm ab ülkeleri destek olsun cesaret edemeyeceği bir savaş.
anca tatbikat yapabilirler. saldıra saldıra da filistine saldırabilirler.

bartholin bezleri

senko
her ne kadar adını ilk duyan için skoch brite tadında bir bulaşık bezini anımsatsa da öyle değildir. o amaçlada kullanılmaz, kullanılmamalıdır. kullananlar hakkında da şahsi sorumluluk kabul etmem.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol