confessions

redd

- Yazar -

  1. toplam entry 293
  2. takipçi 1
  3. puan 48523

doga bekleriz

redd
vücudunda değiştirmek istediği yerleri kendi imkanlarıyla,kırtasiyeden temin edilebilecek mataryellerle değiştiren,alternatif yöntemler geliştiren ve estetik ameliyata ihtiyaç duymayan şahsiyet.

türbanla meclise girmek

redd
türkiyenin hazır olmadığı bir durumdur.hala aşılmamış yada aşılamamış gerçekler vardır bu ülkede.zira türban bir dini unsur olmaktan çıkmış bir provokasyon,ayrımcılık için kullanılan bir simge haline getirilmiştir.

tematik entrylere eksi oy vermek

redd
abartılmamak üzere tematik entry girmekte sakınca yoktur.sonuçta burası sözlüktür.amaç eğlenmenin yanında bilgi de edinmektir.tematik entrlerin eksi oy verilmesi pekte doğru değildir.ama yazarında insanları sıkmadan,tadını kaçırmadan tematik entry vermesi daha doğrudur.

tuhaf çıkma teklifleri

redd
-hani geçenlerde bana çıkma teklif ettin ya.düşündümde kabul etmiyorum
--ne teklifi be manyadını mı sen
-pardon ya karıştırdım galiba o sen değildin
--!^%+#$
-neyse hazır lafı gelmişken benimle çıkarsın demi??

esra ceyhan

redd
su sıralar zekeriya beyaz la muhteşem bir ikli haline gelmiş,samimiyetten yoksun,doğum yaptıktan sonra yarım dünya haline gelmiş,konuklarıyla tartışırken onlara kafa atacakmış izlenimi veren,gereksiz varlıklar arasında ilk ona girmekte zorluk çekmeyecek yaşam formu.

evli erkeklerle cikan kadınlar

redd
aşkın sınır tanımadığının kanıtıdır.asla asla dememek gerekir.olaylar hiç bir zaman dışardan göründüğü gibi değildir.kim bilir aralarında neler yaşanmaktadır.belkide hayatının aşkıdır ve tanışmadan aşık olmadan atılmış bir imza uğruna hayatı ıskalamak ne kadar doğrudur.

bıyıklarını almayan kız modeli

redd
bu tip kızın bıyıklarının almammasının bir kaç sebebi olabilir.öğneğin:
*yaşı küçük olduğu için annesi izin vermiyordur
*adet dönemi yaklaştığı veya adet olduğu için almıyor olabilir.zira adet döneminde vucuttan kıl alınması hem daha fazla acı verir hem de kılların çabuk ve sert çıkmasına neden olur.
*doğallıktan fazlasıyla hoşlanıyor olabilir.

mersin

redd
iyisiyle kötüsüyle beş yılımı geçirdiğim bazen evimin balkonuna çıkıp ’ben neden burdayım kahretsin’ gibi bir serzenişte bulunduğum bazense ’iyiki varsın seni seviyorum’ dediğim;zaman zaman kalbimde derin yaralar açıldığı zaman zaman da o yaraların tek tek sarıldığı;gitgide benimsediğim benim şehrim demeye başladığım şehir.

cankan

redd
iki tane tanımlanamayan uzaylı salağı almışlar bir damın tepesine koymuşlar saçma sapan şeyler giydirmişler sonrada hadi şimdide böğürtü tadında birşeyler söyleyin demişler.işte bu damda mart kedisi gibi böğüren yaratıklara biz cankan diyoruz.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol