confessions

rec57

- Yazar -

  1. toplam entry 22
  2. takipçi 1
  3. puan 4597

chp den ayrılıp akp ye geçecek milletvekilleri

rec57
kanımca akp anayasayı yaparken herkesten yardım almayı, onlarla beraber yapmayı isteyecektir. hem baktığımız zaman oy kullanan insanların %95 i mecliste temsil ediliyor. bu demek oluyor ki neredeyse tüm türkiye’yi temsil eden bir meclis yürürlükte olacak. dolayısı ile el ele verip yeni anayasa çıkartmak için harika bir fırsat. değerlendirilirse iyi olur. güzel olur.

(bkz: çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı)

(bkz: her boku bilen adam)

yerden yüksek

rec57
-----------------------------spoiler----------------------------:dizi ilk başta futbola gönül vermiş gençlerin bu yoldaki emeklerini anlatan, arada tatlı atışmaların olduğu, iki dost ve ayrıca düşmanın altan erkekli(ziya tamyol)-tarık pabuççuoğlu(cezmi cezzar) münakaşalarına konu alarak başlamıştı. fakat uzunca bir süredir dizide roller değişti futbol konusu neredeyse kapandı konu ziya hocanın(antrenör) kızları ile mahallenin delikanlılarının aşk hikayesi tadında bir hal aldı. he yok mu o eski tadı bence var hala güzel hala sıcak hala içten. aşkın kahramanları ise toprak sağlam(cennet) ve <gbkz :alper saldıran> - (feyyaz) hasibe eren’e de değinmeden geçemeyeceğim, harika bir oyuncu. dizide ki karakteri ise yeri geldiğinde sivri dilli yeri geldiğinde şefkatli. -----------------------------spoiler----------------------------
(bkz: ailecek hastasıyız)

başrolde aşk

rec57
-----------------------------spoiler----------------------------: istanbul’un güzel semtlerinden birinde annesi gönül nevra serezli, babası tahir bülent kayabaş ve kız kardeşi eda akasya asıltürkmen ile birlikte yaşayan gani mustafa sandal, işinde hırslı bir menajerdir. tahir bey geçmişte gazinolarda organizatörlük ve sanatçıların menajerliğini yapmıştır. bu nedenle, menajerlik yapan oğlunu yaptığı şeylerden dolayı sürekli eleştirir, eşi eski assolist gönül ise devamlı olarak oğlunu över. evlilik dışında herhangi bir ideali olmayan eda ise hayatını facebook ve twitter’da mesaj yazarak geçirmektedir.
gani 8 ay önce eşi ceyda dolunay soysert
’dan boşanmıştır. fakat birlikte çalışmak zorundadırlar. şirket bugünlere ceyda’nın çabalarıyla gelmiştir. gani’nin ideali, şöhret edeceği dizi oyuncuları üzerinden para kazanmaktır. ilk keşfi sarp sezgin erdem yener’dir. sarp’ın hayatı menajeri gani sayesinde değişmeye başlar. kadınlara karşı güvenini yitirmiş olan sarp, ceyda’nın üniversiteden arkadaşı öykü ile tanışır ve sürpriz gelişmeler olur. bir yandan sarp’ın bir dizide başrolü alıp, dikiş tutturma çabası diğer yandan arkadaşlarıyla başından geçen eğlenceli olaylar dizinin genel konusunu oluşturmaktadır.
kısacası tavsiye edilir. eğlenceli dizi.
gani galip’in karakteri eğlenceli bir karakter, ceyda ile boşanmış olmalarına rağmen birbirlerini hem seviyorlar hem didişmekten kendilerini alamıyorlar.öykü vildan atasever hoşlanmadığım hatta uyuz olduğum kadın tipinde takılmakta. sarp sezgin her zamanki gibi mimiklerini konuşturuyor. hele sarpın kankitosu mert turak aytek geridur karakteri tamamen üzerinde sosyolojik arastırma yapılası türden bir kişilik.
-----------------------------spoiler----------------------------
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol