confessions

messi

- Yazar -

  1. toplam entry 36
  2. takipçi 1
  3. puan 6723

5 mayıs 2007 beşiktaş fenerbahçe maçı

messi
elime geçen 11’leri sizlere aktarıyorum sayın bilgiçler;

----fenerbahçe----

serdar

önder - lugano - edu - ümit özat

tuncay - appiah - deniz - alex - tümer

kezman


----beşiktaş----

runje

mustafa doğan - ibrahim toraman - gökhan zan - baki

serdar - delgado - ricardinho - ibrahim üzülmez

bobo - nobre

makina

messi
programa katılan dominique swain’in programda kaldığı süre boyunca,sürekli kendisiyle taşşak geçildiği hissine kapıldığı elif güvendik ve saz arkadaşı oya aydoğan tarafından kendisine yöneltilen mütemadiyen gülüşmelere ve el,kol işaretlerine maruz kalıp baya bi şaşırdığı,dominique swain’in ’’ben nerden düştüm buraya’’ bakışları fırlattığı,dominique’e yapılan saygısızlıklar nedeniyle ekran başında utanç duygusu ve kusma isteği yaratan.kadının yüzüne bakıp bakıp ’nasılsa anlamıyo ya’ diyip kahkaha atmak ne demektir arkadaş? tercüme felaketini saymıyorum bile.oya aydoğan’da her lafın arasına sokuşturduğu müthiş! fransızca’sını sergilemiştir bu arada.lakin hayko’nun performansı ve bilgiçlerimizin orada bulunmaları dün geceki programı izlenebilir kılmıştır.

enrty’min bu son kısmında okan bayülgen’in dominique swain’e gösterilen saygısızlığa göz yummasına ve elif,oya ikilisine teessüf’lerimi iletip entry’mi burada bitiriyorum.

cihan haspolatli

messi
bizim mahalle takımında oynayamayacak yetenekte olan,ama nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde kendisine galatasaray’da yer bulmuş fitbolcu...ulan arkasında nasıl bir torpil var ki bunun!?.

ajdar anik

messi
sabah kalkıp tv’yi açtığımda yine karşımda bulduğum eleman.yine programı terketme girişiminde bulunmuş,terketmiştir.ama seda sayan’ın ettiği bir iki cümle sonunda geri dönmeye razı olmuştur..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol