confessions

kuyruklu piyano

- Yazar -

  1. toplam entry 27
  2. takipçi 1
  3. puan 4594

candy crush saga

kuyruklu piyano
sabahın köründe toplu taşım araçlarında kitap gazete okumayıp dırdırdır konuşmayı maharet sanan halkımın çenesini kapatabilmeyi başarmış bir oyun türüdür. yol boyu kafayı eğip sanki dünyanın sırrını çözüyormuşçasına telefonuyla bütünleşmiş birini görürseniz, bilin ki o candy crush saga oynamaktadır. kanser gibi hızla yayılır, aids gibi bulaşıcıdır, alzheimer gibi unutkanlığa yol açar.

yetenek sizsiniz türkiye

kuyruklu piyano
her yıl daha saçmalayarak sürmekte inat eden bitmeyen kabus. hayır o değil de babam yaşındaki adamların acun karşısında kırılıp büküldüklerini görünce daha da sinir oluyorum. peki neden izledim? bu da başka muamma. eser yenerler’in bölüm başına aldığı para umarım intiharına değer.

renan bilek

kuyruklu piyano
ömür törpüsü "öyle bir geçer zaman ki" dizisinin süleymanıyken halk kahramanı haline gelmiş, ıslak hamburger yerken bile kendisinden yardım beklenir bir karaktere dönüştüğünü görünce "aramızda kalsın" adlı tek kişilik gösterisine hız vererek bir yılı geçkin zamandır turne patlaması yaşamış oyuncu ve müzisyendir. şimdilerde sol gazetesinde yazıyor. sıkı adamdır vesselam.

burs

kuyruklu piyano
bir akşam yemeğinin hesap pusulası kadar miktar olup bir öğrenci için her ay verilmesi söz konusu olunca herkesin ortadan yok olduğu paradır. tecrübeyle sabittir ki, konusunu açtığınızda herkes bir anda başka yerlere bakar, konu değiştirir ya da - en kötüsü - herkesin burs konusunu desteklemesiyle ilgili ahkam keser.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol