confessions

hoop

- Yazar

  1. toplam entry 7
  2. takipçi 1
  3. puan 299

fleabag

hoop
phoebe waller bridge ismini görünce izlemiştim. zaten ingiliz dizilerinin kültlerindenmiş. çıtır çerez, hem güldüren hem duygulandıran bir dizi. tavsiyedir.

soğuk baklava

hoop
pahalı olmasa hep yiyeceğim tatlıdır. normal baklavayla alakası yok. normal baklavayı ağır geldiği için doya doya yiyememenin verdiği bir moral bozukluğu oluyor bende. bu tam tersine çok hafif. pastanede ilk gördüğümde lokmanın yerini bu alacak artık demişti esnaf abi. beklenen sesi çok yaratamadı maalesef.

kadıköy'de donarak hayatını kaybeden insan

hoop
maalesef geçen yıl aynı durum çemberlitaş'ta da evsiz bir insanın başına gelmiştir. battaniyeye sarılı bir şekilde günlerce orada dolaştıktan sonra bir gün yine battaniyeye sarılı bir şekilde ölü bulunmuştu. bu devirde, şehrin ortasında böyle olayların hala gerçekleşiyor olması çok üzücü. doğal olarak insan kendini sorumlu ve suçlu hissediyor bu olaylardan. her gün kaç tane evsiz insanın yanından geçiyorum ama elimden bir şey gelmiyor diye suçluluk duyuyorum. ne yazık ki, bu canlardan asıl sorumlu olanların umrunda bile değil. hiçbir zaman olmadı, olmayacak.

140journos

hoop
isimlerindeki 140 twitter'ın karakter sınırından gelir. twitter'da başladıkları haberciliği şu an youtube'da devam ettiriyorlar. yaptıkları her işi çok beğenerek izliyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol