confessions

cokfecikahkul

- Yazar -

  1. toplam entry 125
  2. takipçi 2
  3. puan 4844

sevgili hatırına katlanılan ızdıraplar

cokfecikahkul
Kendini sevmek. O beni sevdiği için seviyordum kendimi. Artık onun da beni sevmediğini düşündüğümden beri ben de kendimi sevmiyorum ki zaten bu istediğim bi durumdu. Bi diğer durum ise hayata bağlanmak. İnsan sevdiği birisi olunca mecburen hayata bağlanıyor,hatta sırf beni hayata bağladığı için nefret ediyorum ondan. Bana hala umut varmış gibi davranıyor benim buna inanmamı sağlıyor. Yalan hepsi. Zaten sevgilinin olması bir görev o varken mutlu olmak şart sevmek şart mutlu olmak şart gezmek eğlenmek şart. Hepsi yaşanması gerektiği için yaşanıyo ezbere hareketler. Asıl sıkıntı hepsinin sorumlusunu sadece 1 kişi yani sevgili sanmak,ona tüm suçu atmak.

direnme hakkı

cokfecikahkul
kemal kılıçdaroğlunun an itibariyle mecliste yaptığı konuşmada meşruluğunu savunduğu haktır. bu konuşma aynı zamanda oy vermediğim muhalefet partisinin en iyi konuşmasıydı. bu direnişin parlementer demokrasi sayesinde yapıldığını vurguladı. bu vurgusuyla her şeyi özetledi.

tek başına tatile çıkmak

cokfecikahkul
kadına zordur. ama keşkedir. tek başıma yapmadım ama tek başıma gidip döndüm. yolda bile yalnız olmak çok güzeldi. zaten hiçbi zaman yolculuklarda karşılaması için birisini istemem. böyle olmak bana kendimi daha güçlü hissettiriyor. yalnız yemek yemek,alışveriş yapmak,sinemaya gitmek mükemmel bence. tatil daha güzeldir sanıyorum.

umut sarıkaya

cokfecikahkul
işinde gücünde bi tip. bize onun da söyleyecekleri var. naber demek istiyor. eskiden biraz uykusuzdu. hayır uykusuz değilim işinde gücünde bir bireyim diyor. seviyoruz,aşığız. hayatımda hiçbi tanınmış kişiye aşık olmadım ergenliğim boyu bile. ergenlik bitti ben bu adama aşık olduğumu düşünmeye başladım. büyük hayranlığım var. sizden ricam lütfen beni onun timelineına düşürün bi şey yapın bi cam mam bi başlık maşlık bi şey açın beni görsün artık şu adam.
mont beni umut abi ...

aile saadeti ile hava atan kişi

cokfecikahkul
ınstagram gibi "topluma hayatını reklam etme" araçları yüzünden artmış bir beyinsel problem.
şüphesiz dünyada mutlulukların en büyüğü aile mutluluğudur. dünyada para,kariyer gibi zevklerin asla vermediği bir mutluluktur bu. ne şanslıdır mutlu ailede doğanlar,anne babası iyi olanlar. ne şanslıdır eve geldiğinde anne babasının aşkına şahit olup "keşke ben de onlar kadar mutlu olacağım bir eş bulsam" diyenler.
bir de şöyle tip manyaklar var:
"canım ailemle pazar kahvaltısı", "canım kocamla akşam yemeği" gibi sosyal medya azgını.
ya da arkadaş ortamında "kızım benim babam annemi öyle bi kıskanır ki çok aşıklar birbirlerine" , "abim evlenmemi istemiyo benim sevgilim olunca çıldırıyo biz abimle yaşıcaz ilerde"
veyahut "ya bizim x varya, onun annesiyle babasının arası kötüymüş yazık ya acıyorum ona canım ya ne kötü. aynısını benim babam yapsa affetmem allahtan yapmıyo çok aşıklar bizimkiler biz her gün sevişme sesi duyuyoruz onların odasından"
en tuhaflardan biri "sevgilimden ayrıldım çünkü o varken aileme vakit ayıramıyordum"
bunlar genelde bana sorarsanız ailesini sevmeyen veya ailesinde sorun olup da bunu sırf elaleme rezil olmayayım korkusuyla dile getirmeyen sorunlu tipler.
bak canım benim eğer gerçekten mutluysan bunu sergilemeye ihtiyaç duymazsın. eğer gerçekten mutlu bi ailen varsa senin davranışlarından mutlu olduğunu anlarız. bi anlık psikolojin bize bunu söyler sen hiç merağlanma. ha yok senin derdin "hamarat , ailesiyle iyi geçinen , ideal gelin adayı profili " çizmekse o zaman git kendin gibi erkekleri oltaya düşür. beyinsiz bir çift olarak sonsuza kadar mutlu olun. hepinizin bi alıcısı var sonuçta.
çok iyi hatırlarım bi kız vardı. babasının işi baya az kazanacağı bi iş. kötü bi iş açıkçası. prestijli değil. annesi çalışmamakta. babası bi kere annesini dövmüştü kadın terk etmişti evi. bir kaç yıl ayrı yaşadılar. kız şimdilerde sürekli başörtülü olan annesinin ev halleriyle babasının fotoğraflarını facebooka yüklüyo "büyük aşk" diye. bak canım senin travmanı anlıyorum ama bu durum çok kötü. bu aslında yok anladın mı hiç yaşanmadı. acıları kabullencez. reel bakıcaz. ailen mutlu değilse değil anlıyo musun? fakirse fakir. sen mi seçtin? sen mi istedin bunları? niye böyle üzülüp de psikopata bağlıyosun.

sevgili sözlük ailesi inanın abartmayı çok isterdim ama abartmıyorum bunları duydu bu kulaklar.

kedi yavrusu

cokfecikahkul
şu anda kucağımda uyuyan,dışarıya koymama rağmen penceren beni al diye mızlayan kedi. hırıl hırıl uyuyo şimdi. beraber uyuyup bağlanmak istemiyorum ama dışarda da bırakınca çok acıklı bakıyo. tüm dengemi bozdu hayvana bakıp ağlıyorum.

yemeğin salçalısı karının kalçalısı

cokfecikahkul
(bkz: züğürt tesellisi)
götümüz büyük diye ne edek ölek mi?
benim sizden neyim eksik hatta fazlam var diyip götünü göstermek.
şaka bi yana büyük kalçalar kadında güzeldir ama fazlası biraz kıro oluyo. kardaşyandır nicki minajdır ne biliyim sexylikten çok varoş gibi bence. beğeniye muhtaç olmak çok kötü. acınası geliyo teihirci insanlar bana. kıskanma falan diyebilirsiniz ama umrumda değil sexylikle köylü güzelliğini alaturkalığı varoşluğu karıştırmamak lazım diye düşünüyorum.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol