confessions

buzuk lord

- Yazar -

  1. toplam entry 12
  2. takipçi 1
  3. puan 6032

worms

buzuk lord
eşek kadar adamları saatlerce bilgisayar başına oturtmayı başaran, şirinlik adı altında kanın gövdeyi götürdüğü, kendileri minicik, ama yürekleri ve bazukaları kocaman, aslan yürekli kurtçukların gövde gösterisine sahne olan oyun.

sepulturk

buzuk lord
10 yıldır bana arkadaşlık yaptığı için karşılıklı pişman olduğumuz ama birbirimizden kopamayıp her gece seviştiğimiz, on ay görüşmedikten sonra yolda görüp de selamlaşmadığımız, çok sevdiğim, terbiyesiz, eşek.

ayrıca kendisi bilgi sözlük’e üye olmam konusunda bir yıldır başımın etini yemiştir, hatta şu an klavye yerine kullandığım cisim.

alternative 4

buzuk lord
dünyanın kaynaklarının tükenip de yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı ve bunun çözümü için 3 teorinin sunulduğu ancak işe yaramadıktan sonra dördüncü ve çok garip teoriyi anlatan aynı isimli biligm kurgu kitabına adanmış şarkı.

ancak bu kadar melankolik ve duygusal bir parçayı bir bilim kurgu kitabından esinlenip yazmları çok şaşırtıcı.

sigmund freud

buzuk lord
önceleri psikanalizle hiç bir alakası olmayan ancak babasının vefatından sonra yıkılan ve yıkılmasının nedenlerini kendi içinde ararken, kendisini iyileştiren ve böylece psikanalizin temellerini atan 19 ve 20. yüz yılın ünlü psikanalisti.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol