confessions

akillibirdeli

- Yazar

  1. toplam entry 164
  2. takipçi 4
  3. puan 6700

29 nisan 2020 antalya korona zirvesi

akillibirdeli
Öncelikle değerli kurucumuz independence'e ve sözlük sakinlerine selamlarımı ileterek kralların geri döndüğünü bildirmek isterim. (bkz: Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdi de yazsınlar krallar geri döndü)

Evet, mustaitbiradam ile bir kez daha gerçekleştirdiğimiz bir zirveyle karşınızdayız. Canına yandığımın dünyasında sanki yaşanacak bir hayatımız varmış gibi bir de ırkını gondiklediğimin koniçivalılarının yediği bok püsür yüzünden çıkan virüs belasına gömüldük. Bu süreç mustaitbiradam ile planladığımız tüm sosyal, kültürel, felsefik, spesifik ve sportif faaliyetlerimizi baltalamış olsa da Giresunlu Tiktokçu lavuktan feyiz alarak "Türküz biz Türk. Corona, sen mi büyüksün biz mi?" düşüncesiyle virüse meydan okuyup tam teçhizat kendimizi yürüyüşe vurduğumuz zirvedir.

Bu zirvede yine çeşitli saykoluklar, hayaller hayatlar ikilemleri, aile evi terörü, hayat kaygıları, varoluşsal sancılar, Hikmet abi, Yusuf abi, Arap Turan üçlemeleriyle birtakım troll fikirler, söylemler ve eylemler vuku bulmuştur.

Dipnot: Bu zirve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilmiştir.
Dipnot 2: Bu zirve 20 yaş altı ve 65 yaş üstü kişilere armağan edilmiştir.

Arap Turan kim mi?
O tanıtır kendini size yarın.

6 eylül 2016 bilgi sözlük antalya zirvesi

akillibirdeli
Olaysız bir şekilde sona geldiğimizi zannetmiştik; fakat kapitalist, emperyalist, illüminatist gizli güçler tarafından takip edildiğimizi ve buna yol açanın da yazmış olduğumuz fantastik bir öykü olduğunu öğrendik. Bir takım belgeler ile bize ulaşan gizli güçler zatıalimizi oldukça şok etmiş bulunmakta. O kadar paranormal olay konuştuktan sonra bu olasıydı aslında...

iftar çadırından kovulan suriyeli çocuklar

akillibirdeli
sözde müslüman bunlar, sözde açın halinden anlamak için oruç tutuyorlar, sözde yardımlaşmak adına iftar çadırı kuruyorlar!!! sözde!!! ne yazık ki; yaptıkları her şeyin göstermelik olduğunu görüyoruz bu iğrenç mahlukların. bir çocuğa bu şekilde davrandığınız zaman tuttuğunuz orucun bir hayrı kalmıyor ruhsal sorunlu, riyakar herifler.

kuma

akillibirdeli
müslümanlığı sadece sapkın istekleri için kullanan ve islamı da kendi iğrenç abazalığına dayanak etmeye çalışan şahsiyetlerin açtığı ve görüşüne katılmayanları da ateist ilan ettiği başlık. yazık!!!

istanbul un fethedilmesine sevinen laik

akillibirdeli
laik bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım ve istanbul'u fetheden fatih sultan mehmet ile tekrar geri alan mustafa kemal atatürk gibi atalarım olduğu için onur, gurur ve şeref duyuyorum. biz laikler olarak çok şükür fatih sultan mehmet'e de musatafa kemal'e de sahip çıkarız, bazı koyunlar gibi işimize geleni kabul edip işimize gelmeyene saldırmayız. laikleri ve laikliği ağzınıza alırken bi 5-10 kez düşünün, buralarda boş yapmayın. müslümanlığı da vatanseverliği de vs. kimseden öğrencek değiliz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol