yalova

0 /
expert3
kizlarinin cok kolay kandirildigini anladigim, kizlarinin guzelligini her gecen gun daha da fazla idrak ettigim il.
no
memleketim.. yaşadığınız süre içerisinde sıkıldığınız ama ayrı kaldığınızda manasızca özlediğiniz vazgeçilemeyen mekan... deniz kokusu süperdir...
van ness
kaplıcaların bulunduğu termal gibi yeşillik içinde bir ilçeye sahip olan, kızları güzel mi güzel ido sayesinde ulaşımı çok kolay ilimiz.ayrıca yazları arap vatandaşlarının tatil için geldiği (genellikle termale gelirler) yerdir.
seeyouindisneyland
yaz sabahları balıkçılarda çay içilen , akşamları mendirekten güneşin batışının seyredildiği , aslında çok da fazla özelliği olmamasına rağmen özlenildiği için her hafta sonu gelinen fil mezarlığı
redcrow
sanılanın aksine il olmadan önce plaka numarası 16 değil de 34 olan,yani,bursa’nın değil istanbul’un ilçeliğini yapmış,bahsedildiği gibi güzel kızlara sahip olmayan şehircik.keşke istanbul’dan ayırmasalardı,ne güzel isminden faydalanıyordu garibim.
ice berg
uzaktayken nedenini bilmediğim birşeyin yıllardır beni çektiği ve (bkz: seeyouindisneyland) kardeşimin dediği gibi her hafta sonu gidilen,ata mızın da benim şehrim dediği eski tabirle güzel sahil kasabası,yeni tabirle malum partinin belediye yönetiminde olup eskilerini aratan ilimiz,vatanımız,toprağımız. all together seeyouinyalova.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol