vize haftası

0 /
pixie
calismaliyim
calisamiyorum
calismiyorum
eeeh calismiycam
kalirim
noolcak
umrumda degil
..
calismaliyim

seklinde evreler halinde gecirdigim hafta.
sophie
sancili gunlerdir...bol miktarda nescafeye dayanan beslenme bicimine degecekse eger gosterdigin performans uykusuz geceleri,bunalim ve stres karmasini eglence bulutuna cevirecegin gunlerin hayaliyle yasanan 2 hafta butunu.
orion
hayatımız sınavlardan ibaret dedirten, insanı bogan, fitil eden, canını sıkan, moralini bozan, bittiginde ferahlatan hafta. 5 gun,10 sınav,tek kisi
raiden
marmara üniversitesinde diğer üniversitelerden genelde 2 hafta geç başlayan, böylece diğer üniversite öğrencileri içip sıçma durumuna geri dönmüşken zavallı marmara öğrencilerinin +2 hafta asosyallik durumunu sürdürmesine neden olan hafta.
cassiodesouzasoareslincoln
bulundugum mekanda oturmaktan cok karıs karıs gezdigim,vicdan azabı ile yanıp mutlaka yeni sivilce arkadaslarımın oldugu,öte yandan bizim okulun bize yaptıgı bir güzellik ile bir yandanda derse girmek zorunda oldugumuz nadide 15 gün....
pinhan
ogrencinin calismamakta israr ettigi, bitiminde de keske calissaydım boylesine gocmezdim diye kendi kendine hayiflandigi, bir de benim okulumdaki gibi aksamlari ve haftasonlari ise omrunuzden omur goturen gereksiz zaman dilimi.
profesyonelogrenci
benim icin yarin baslayacak hafta. ınsani dertlendirir. onumde sali girecegim sinavlarin notlari yan masada yarinki sinavin notlari ve cikmis sorulari. bir tarafta pc acik bilinmeyen seylere bakilir. kitap defter dagilmis gitmis. kedi enigini kaybetse bulamaz derdi annem bu kalabaligi gorse. bir de cay getirirdi sagolsun. uzun geceler baska turlu gecmiyor.

ne kadar uyusam yeter, ne zaman evden ciksam ve bu yila ozel bu hafta bomba patlar mi sorularina takildim. cikmis sorularda da internette de cevabi yok. yarin hoca umarim burdan sormaz.
mustaitbiradam
bizim için vizenin artık yurt dışına çıkarken anlamı olduğu şu haftalarda tüm arkadaşlara sabırlar ve iyi çalışmalar diliyorum.
nasıl, eğleniyor muyuz gençler?
nevermore
sosyal ortam yerine sosyal medyadan uzak durulmasi gereken hafta artıkın.
vize öncesi şarap (kırmızı ) zihin açar, engramlariniza dokunur. başarılar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol