ultraslan

0 /
stooth
türkiyenin en iyi dünyanın sayılı taraftar gruplarındandır kareografi alanında b.dortmund la beraber kafaya oynayan topluluktur
pipisik
galatasaray’ı, galatasaraylılığı temsil etme yetkisine haiz değiller. umarım en kısa zamanda kendilerini fesheder, daha içten, daha galataraylılara açık, daha halka yakın bir oluşum kurma yoluna giderler. şimdikilerin samimiyetsizlik akıyor paçalarından.
sahan91
genc fenerlilere oranla daha yaratıcı, çarşıya oranla daha psikopat ele güne karşı yapayalnız galatasaray’ın taraftar grubu.
henuz uc yasinda bir kardesim var
yazilarini kendi kendime yuksek sesle okurum ve icimden bir ses derki ’ne ?’ tekrar okurum ve icimdeki ses ’anlayamadim bastan alalim’ ucunku kez okurum ’abi kasmayalim istersen baska bir dille yazilmis’ cevabi gelir, bende eyvallah derim okumaya kasmam.
faten
icinde bulundugum,bulunmaktan gurur duydugum ,ali sami yen’i cehennem haline getiren taraftar grubu.

milan oyuncusu maldini yaptigi aciklamada ’’kimse beni bu stadda 20 bin kisi olduguna inandiramaz’’ demistir..

ultraslan taraftar grubu ,bir marka olmus,ve edindigi ultraslan markasini galatasaray klubune vererek,klube bir gelir kaynagi yaratmis yegane taraftar grubudur.

bir cok capulcunun taraftar grubu olarak adindan soz ettirdigi su gunlerde,ultraslan grubu uyelerinin yuzde 70 den fazlasini universitelerden toplayarak bir ilki basarmistir.

deplesmandaki maclara en cok giden, adi siyasal olaylara bulasmayan,tek amaci takimina destek olan bu taraftar grubu kisa sure icinde emsallerinin arasindan siyrilmis,avrupa’da yapilan en iyi taraftar grubu yarismasinda turkiye’ye 8.cilik kazandirmistir..
ultraslan
avrupa gormus, takiminin en kotu gununde bile 0 derece soguklukta dag basina gitmis, hicbir zaman kalecisinin oyuncusunun arabasina girerek futbolcu dovmemis, sayilari bin leri asan, turkiye de avrupa yi en cok goren, en saglam tezahuratlari icat etmis damarina basilirsa alayini opecek olan bagimsiz taraftar grubu.
tombik
galatasarayi hic bir zaman yalniz birakmayan, staddaki varligini daima takima hissettiren bagimsiz taraftar toplulugudur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol