the last of us

independence
sanirim evrenin en guzel oyunudur bu. oynamadim henuz ama videosunu izledim, nefesim kesildi. zombili falan bir oyun ama o kadarla sinirli oldugunu du$unme. sanirim sadece ps3 icin geli$tirilmi$. videosu $urada bak;

http://tinyurl.com/pn2bmf6
ultras
bir gece geç saatlerde tanışmıştık bu oyunla.oyun dediğimize bakmayın filmi çekilse yakışır aslında.spoiler olmaması adına çok detayına girmek istemiyorum.playstation sahibi herkesin muhakkak denemesini tavsiye ederim.
galahad
ps3 , ps4 her iki platformda platinlediğim eşi benzeri görülmemiş muazzam bir oyun . almak isteyenlerede tavsiyem şudur . ilk önce oynamak istedikleri oyunları alsınlar ardından bu oyunu en son denesinler . sebebi bu oyunu bitirdikten sonra başka hiç bir oyunun size zevk vermeyecek olmasıdır . oyun bittikten sonra 1-2 ay kendinize gelemeyebilirsiniz . bu yüzden left behind adlı dlc çıkartmışlar . sindire sindire oynamakta fayda var .
independence
Muhtemelen hala pc için olanı çıkmamıştır.

Eger pc için çıkmışsa ve bundan haberi olup da soylemeyen varsa çok ayıp bişi yemin ederim.
galahad
the last of us, playstation exclusive oyunlarından birisidir. ne şimdi ne de gelecekte ps dışında bir platforma gelmesi söz konusu değildir.

ayrıca yapımcı stüdyo (bkz: naughty dog) tamamen sony çatısı altında iş yapıyor. bu ekipten çıkacak her oyun ps exclusive olmak zorunda.

yoksa sony kime konsol satacak =)

bir dakika unuttum. pc'de oynama şansımız var. lakin ps now adlı bir hizmete üye olmak gerekiyor. tabi bu sistemde ülkemizde aktif durumda değil. us psn hesabı açıp lag olmadan oynamakta neredeyse imkansızdır.
galahad
online modunu yaklaşık 4 yıldır düzenli olarak oynadığım oyun. okuldan dolayı 3 aylık ara vermiştim. bir kaç güne kaldığımız yerden devam...
independence
hala daha bir kere dahi oynayabilmis degilim kendisini. zamansizlik mi artik üşengeclik mi yoksa "oeaah bizden gecti artik"cilik mi bilemedim. gerci simdi aklima geldi ya, bir ihtimal tüm pazar günümü ayirabilirim bu oyuna.
galahad
Ps3 tarafında multiplayer sunucuları 3 eylül tarihinde kapanacak oyun.

Daha çıkalı 5 yıl olmuş/olmamış. En azından bir kaç sene daha giderdi diye diye düşünüyordum. Ama asıl hedefleri ps3'den eli ayağı çekmek olduğu için pek yadırgamadım.

Tabi ps4 sunucularının aynen devam ettiğini hatırlatalım.
galahad
Aman allahım. Bu gerçek mi ? Yoksa hayal mi görüyorum ?

En sevdiğim oyun, en sevdiğim kanallardan biri olan, hbo tarafından dizi oluyor. Hayatımda bir dizi/film haberine hiç bu kadar sevinmemiştim.

Dahası, oyunun yönetmeni neil druckman ve chernobyl ekibi birlikte çalışacakmış... ikinci oyunun haberine dahi bu kadar sevinmedim. Benim için tarifsiz duygular içeren bir duyuruydu.

Yayın tarihi ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi açıklanmadı. Umarım bu yıl içinde gelir.

galahad
Dizi tarafında, oyunda bulunan ellie karakterinin bazı tercihleri aynı şekilde aktarılacakmış. Ne olduğunu söylersek spoiler olur. Ama önemli bir bilgiydi.
Muhtemelen oyundan çok fazla sapmalar olmayacak.

Örnek verme açısından the witcher dizisi gösterilebilir. Siyahi elf mi ... ? Yok ebeni... ama yapmışlar.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol