spooky

0 /
arcuna
bu siteyle tanismami (icki masasinda gecen bir muhabbet esnasinda)saglayan
aile dostu. bir zamanlar sevimli bir hamster i vardi. bir de caktirmayin ama arkadaslarinin cradle of filth cdleri hala bende.
henuz uc yasinda bir kardesim var
sozluge girdigimiz ilk gunler.. hepimiz sozluk icin ugrasiyoruz, bilgiclik onayimizi aldiktan kisa bir sure sonra sozluk bir saldiriya ugruyor, (sanirim) 25 saatlik veri kaybi oluyor, bizim spooky’nin girdigi baslik sayisi 10’un altina dusunce comez’lik moduna geciyor sonra msnden bana ben ne yaptim da beni comez yaptilar girmiyorum iste diyip kusuyor daha sonra independence’a duruma bildiriyoruz (independence o zamanlar koy ogretmeni gibiydi hem gammaz hem moderator hem jedi hemde bilgiclik yapiyordu) independence diyor boyleyken boyle oldu ’1 entry daha girsin onayini verecektim zaten’ olay tatliya baglaniyor dostum spooky ile de boyle bir sozluk animiz kaliyor. simdi kendisi haril haril vizelere calisiyor.
independence
bogazici universitesi’ne girdi gireli kendini bric’e lions club ya da benzeri bir clube adayan ki$i.arada sirada bulu$up yemek falan da yemesek yuzunu $eklini $emalini gorebilecegimiz yok.zaten elit tabaka oldum ben bogaziciliyim hesabina sozlugu de ihmal ediyor.$ukur yemeklerin hesabindan geciriveriyoruz kendisine de ode$iyoruz bir $ekilde.
independence
hicbir $ekilde plan yapilmadigi halde kendisinden bir an icerisinde "bizimle radyoya geliyorsun" dedigim zamn ricami kirmami$, sozlugumuzu temsilen bizimle radyoya gelmi$ ve kendisine du$en konu$ma surelerinde de sozlugumuzu en iyi $ekilde temsil etmi$ olan $ahane ki$i.
yesil
sözlüğün demirbaşlarından olan bilgiçtir.şirin mi şirin, mütevazi mi mütevazi bir insandır şahsımca...güzel ve özel bir günde tanıştım kendisiyle.ulaşım araçları ve şam fıstığı konusunda aynı fikirde olmamızla başladı muhabbetimiz, öyle güzel ve eğlenceli devam etti.umarım kendisi de benim için aynı hisler içerisindedir.değilse de önemli değildir.
(bkz: hassas spooky)
independence
ocakba$ina gittigimizde icemedigimiz ya da zamansizliktan kalkmak zorunda kaldigimizda kalan rakinin $i$esini montun cebine koyarak beni kahkahalara bogmu$ insan.ha ben ondan feyz alip rakida ote su $i$esini bile garsona donerek "bunu da goturucez karde$im" dedim o ayri bir ba$lik konusu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol