sözlükteki abazan hareketi

comengineer
sırf "ordu göreve " mantığını yansıttığı için "modaretör göreve" demek istemediğim harekettir.bu sorun da demokratik olarak halledilmelidir.abazan sözlere olumsuz oy verilerek ,abazan başlıklara önem vermeyerek , yorum yazmayarak yıldırılabilirdir.
sinanhalac
en önünde gittiğim, bayrak salladığım harekettir. che gibi lefter gibi nouma gibi idol olduğum, arkamdan gelecek gençler yetiştirdiğim söylentilerine bakmayınız. hurafedir hurafe, sadece kendi çapımda mücadele veriyorum o kadar...
isimsizkahraman
ismimden dolayı direkt olarak katılma teklifi aldığım ama yoğun süren ısrarlara rağmen katılmadığım, yakında düzenli hale gelecek oluşum.
adrenokortikotropik
-ooy oyy oyy nicke bak lan hayri..çok fena oldum lan, nasıl seksi bi nicktir lan bu, saahibi nasıl kimbilir
-off be aykut abi sorma ya ben de gördükçe tahrik oluyorum, houstondan bi şansımızı deneyelim diyorum be abi, belki birimize yakın falan çıkar?
- ne diyorsun hayri? yalarım.
-ohhş.
sepulturk
ilk olarak;
(bkz: abazan hareket engellenemez)

yukarıdaki bakınızı tamamen hakeden harekettir. zira açılan başlıklar formata uygun olduktan sonra kimse engelleyemez. o yüzden fazla kurcalanmaması gerekenlerdir. olurdur öyle. sözlük de hayatın bir yansımasıdır. illa herkes sekse doymuş insanlar olacak değildir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol