shevek

0 /
jin
çeşitliliği yaratan insanlardan birisi eski dost, daimi yoldaş, sınıf arkadaşı..onlardan kaçmamız bizim duyularımızı köreltecek, o insanlar artık algılar dışında olacak ve kendimizi kendi sesimizi duymak için körelteceğiz daha sonra da birbirimizin sesini duyduğumuzda, sırayla susup dinleyeceğiz farklı seslere alışınca ancak, onlara bir şekilden dinleteceğiz hep kendini çevir karıştır dibine tutma özel insan...rica ederim teşekkürlük bi olay değil yeter artık
shevek
an itibariyle sorunlu bilgiç. sorunlarından arınana, zaaflarını yıkıp güçlenip dönene kadar bir süre hoşçakalmalı olduğunu düşünmüş bilgiç. ve hoşçakalsın da.

ve korkak bir bilgiç aslında. sonsuza kadar hoşçakalmak varken, bir süre hoşçakalmak diyerek kendini kandırmakta. gerçi, belki bir süreliğine elveda demek bir şeyleri unutturabilir ona. zavallı o. acınası. artık kitap bile okuyamıyor, anımsamaktan korkuyor zavallı.

zavallı...
peptid
oldukca fazla okuyan,haliyle de pek cok sey bilen arkadas.siyaset ve felsefe alanında(ozellikle de tarihleriyle ilgili olaraktan)pek cok sey bilen ve danısmanlık yağpmaya uygun sizin bilgiciniz,benim dostum.

onemli konularda guvenebileceğiniz,hatta ve hatta size yardımı dokunabilecek birisi,kendi doğrularını yaratmıs,onlardan daha ustun olanı gelmedikce hak vermeyip kandi hakkını koruyan,kollayan,gayet insancıl bir sekilde baskalarının da hakkını koruyan adaletin kaslı muhafızı olmaya aday genc.

genctir,ateslidir,anlayısla karsılayın.
peptid
ayriyetten manik depresif tavırlar gostermeye aday biri.nereden kaptıysa artık?uzum uzume baka baka kararırmıs.
shevek
bugün çok mutludur. dün çok üzgündü. ilginç ki manik depresif olabilir, belirtileri üzerinde görülmektedir, ama değildir.

ayrıca manik depresifliğin belirtilerinden birinin de hastalığı kabul etmemek olduğunu öğrenmiş bilgiçtir, şaşkındır.

hasta mıdır bilinmez, ama şu an maniktir, o derece mutludur.
sarkilarbircigligasiginmaksasimdi
#584834..
entryisiyle tebrik etmek istediğim yazardır.bir devrimciyi olduğu gibi aktarmış olması gerektiği gibi değil.resimlerden,sembollerden uzakta,sadece yüreklerde ifade etmiş devrimciyi..devrimci olduğu gibi devrimcidir,denizin rengini kalbinde görür..
pinkcat
yazdıklarıyla sözlüğü zenginleştiren, bilgi açığını kapatan, bir şeyleri değiştirme çabasında olan kaliteli bilgiçtir kendisi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol