sen olsan bari

hmmmmmtmmcnm
Bir tarafım diyorki resmen dünya standartlarında klip. Disney prenseslerine benzetmişler kızı. Diger tarafım da diyorki önsöz olarak şarkıya başlamadan merhaba pedofililer, bu klip benden size armağan yazsaydınız. Bilemiyorum ülke belki beni aşırı paranoyak yaptı ama kardeşimden küçük kız için göze sokulan vücut kıvrımları ve bebek pijamaları bana hic masum gelmiyor.
pisfakir
Kıskananlar başarısını çekemiyordur. Selena gomez'den neyi eksik? Neden bizimde bir dünya starımız olmasın diyorum bence sacma eleştriliyor. Go aleyna!
eratosthenesinkalburu
Geçenlerde bu arkadaşın ilkokul anılarını anlattığı bir videoya denk geldim. Benim ilgimi çeken bu kızın anlattıkları değil, onu dinleyen kalabalık arasında saçı başı ağarmış ve yer yer saçları dökmüş yaşını başını almış kerli ferli abilerin bulunmasıydı. Hadi çoluk çocuk eğlenmek için gitmiş onu anlarım da sen ne ayaksın dayı? Bakın kimsenin dünya starı filan olmasında değilim eyvallah yürüsün, Allah bahtını açık etsin. Eyvallah da dünya hyperloop'u konuşurken bizim bunu konuşuyor olmamamız lazım gibi geliyor bana.
independence
sarkinin klibi 24 saat icerisinde 5,2 milyon kere izlenmis ki bunun da anlami youtube'da en cok izlenen 10 video arasina girmis olmasi demek. bu kiz ileride burada yazdiklarimizi cok haksiz cikartacak cok.
meekma
kilibin çıkış tarihi 27 temmuz'u dünya pedofili günü ilan edelim..

bir tane daha saçma sapan bayramımız olsun.

aleyna'ya, aleyna'yı insanlığın önüne bu haliyle çıkaran ve pedofili şaheseri bu videoyu çeken arkadaşlara tecavüze uğrayan her çocuktaki paylarını tek tek hatırlatalım o gün.
independence
ben youtube'da bu kadar cok dinlenmesinin sebebini cozdum.

hangi playliste tiklarsan ikinci sarkisi bu. tarkan playlist diyorum ikinci sarki bu cikiyor, muzeyyen senar diyorum ayni sekilde. youtube ile anlasmalilar sanirim, youtube her playlistin ikinci sarkisi olarak bunu sikistiriyor araya.

bildigin skandal ya la.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol