salak sevgili

underthesamesun
cin olmadan adam carpmaya calisirken kendi neye ugradigini sasiran sewgili turu..ehehe komik olurlar neye ugradiklarini sasirdiklarinda...gulun firsat warken..gulun...gulun...
webgum
surekli biryerlere carpan, komik hatalar yapan, akli havalarda davranan ve cevreye alay konusu olan sevgilidir. ama ask salaklastirir o yuzden yadirganmamasi ve insanlarin o kisiyle fazla dalga gecmemeleri gerekir, cunku onlarin basina da gelebilir.

ayrica bu fikrimce, karsi taraf icin iyiye isarettir. sevgili oyle davraniyorsa anliyorsunuz ki gercekten asik olmus, bu da insani mutlu ediyor.
goretomb
fazla secenegimiz olmadigindan dolayi karsilasmamiz cok muhtemel sevgili modelidir.aksi olsa sevgilimiz degil e$imiz olurdu zaten.
emir
sevgilisine yemek ısmarlamak için evden çıkarken arabanın ve geri dönmek için evin anahtarlarını unuttuktan sonra zar zor buluşcakları yere gelip yemek bittikten sonra cüzdanını da unuttuğunu anlayan sevgili tipidir.
pipisik
insanın sevdiği insana ancak espri ile söyleyebileceği sözdür. gıyabında söylendiğinde, başkalarına rezil olmaktan öteye gitmez: o salaksa ve ilişki devam ediyorsa sen de salaksındır.
elbereth
sizi anlamaması başka bir olayken izlediği filmin sonunda bile "ne oldu ki şimdi?" diye soran gözlerle size bakıyorsa koşarak uzaklaşmanız gereken sevgilidir.

aslında dişi sevgili ve erkek sevgili olarak ikiye ayırmakta faide var bu sevgili türünü.

ben erkek olsam isterim ki sevgilim salak olsun, ne desem inansın, ağzımın içine baksın, çıkanı bilgi diye kapsın ama tutamasın her seferinde ona yeni ufuklar açmış hissi vereyim, egom tatmin olsun, erkekliğimin tadını çıkartayım, gönlüme göre takılayım ama onun ruhu duymasın.

ancak kadınken salak sevgiliye tahammül edemiyorum, sarışın bir sevgilim vardı, adamda pratik zeka sıfır, zaten ki bir erkekte tahammül edilemez bir durum, bir de üzerine salaklığı koyunca hiç çekilmiyor.

ha tabii benim burada bahsettiğim algı eksikliği, salaklık olarak adlandırılabilir mi bilemiyorum, kinaye yaparsın anlamaz, ince bir espri denk gelir, sana sorar, anlatırsın, sonra güler, aynı kitabı okursunuz, sana sorar o adam neden öyle yaptı ki diye vs. maksimum tahammül sınırı sevişmekten sıkılana kadar, sonrası mümkün değil.

uzun lafın kısası; ey salak sevgili, kadınlardan uzak dur, erkeklere yakın.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol