sakal

0 /
hobaa
kızılayda sıcak şarabı ve küçük kütüphanesi olan salaş ve sıcacık cafe.ama sıcak şarabı güzel değil.
pelagehatun
kızılayda her gidişimde içimi huzurla dolduran kanyaklı kahvesinin ve buzlu kahvesinin üstüne tanımadığım, param olmadığında bi çay içip saatlerce oturabildiğim, canım ne zaman sıkılsa kendimi orda bulduğum içinde bi dünya kitap olan hoşumsu süperimsi mekan.
ismini de çalışanlarından aldığını zannetmekteyim.zira çalışanların hepsi sakallı abiler amcalar
wish you were beer
evde ya da okulda olmadığım zamanlarda muhtemelen orada olduğum güzel, naif, tekbaşına gidilesi, saatlerce oturulası mekan. tekbaşıma gitmediysem pek bir sessizliği kalmıyor kanımca, zira pelagehatun ve purkinje ile güçlerimizi birleştirince biraz fazla gürültü çıkıyor.
bir de sarımsaklı ekmeği yenilesidir. makarna salatası yenmeyip yanında yatılasıdır.
linear approximation
disardan sosyalist bi kafe gibi gozukmesine ragmen,fiyat listesinin o kadar da uygun olmadigi sicak mekan.saraba tovbeli oldugum halde hayatimin ilk ve tek sicak sarap deneyimini yasatmistir bana.o bakimdan severim orayi.guzeldir,ufaktir,sirindir.
alchoburn
istisnasız tanıdığım her kadının ’ay ben sevmem sakallı bıyıklı tipleri’ diye sevgili tanımlamaları yapıp ardından mağara adamlarıyla çıkmalarına şaşırmama neden olan kıl tüy yün yumağı
lost kidy
ankaranın muhtsem sahaf kafesi.kocaman porsiyonları olan ama porsiyonlarından öte ortamıyla karnımızdan öte ruhumuzu doyuran mekan...
marcussen
birazcık uzadımı şık duran ve uzamaya devam ettikçe dayanılmaz bir hal alan.. kesilmeye herzaman üşenilen garip bişi..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol