reha yeprem

programmer
ilk olarak stv’de yayinlanmis olan sir kapisi programini sunan kisi.. ayrica tiyatroculuk ve oyunculuk gibi vasiflarida vardir...
webgum
sirlar dunyasi, sir kapisi gibi fantastik ve dini icerikli dizilerde aralardaki konusmalari yapan sahis. kirmizi japone yaka gomlegi, tek dugmeli tuhaf ceketi, beline sardigi o ipegimtrak kusak, arada bir boynuna astigi yakin gozlugu ile kafalara kazinmistir. yapimcilar israrla cocukcagiza bu giysileri giydirmektedirler. "ne demisler... insanoglu falanca gibidir.." diye baslayan cumleleriyle kasmaktadir.
serco
1968 de istanbulda doğdu. 1985 yılında dans ederek sanat hayatına baylayan reha yeprem, tiyatricalda amatör tiyatro çalışmalarına başladı . ve küçük mutluluklar , kanlı gömlek , ağ, gibi bazı oyunlar sahneye koydu. 1986 da aydan adan&sema german ajansında mankenliğe başladı. 1987 de, hürriyet gazetesinin kelebek ekinin açmış olduğu sinema yarışmasında sinema kralı seçilerek profesyonel aktörlük hayatına başladı. pek çok ajansta reklam çalışmaları yapan reha yeprem , aynı zamanda 18 yıl mankenlikle birlikte podyum dersleri verdi. uğurkan erez’le birlikte 5 yıl meda moda organizasyonda fashing show ve koreografi çalışmaları yaptı. 50 den fazla defileye koreograf olarak imza attı.1996 da aklın mantığın ötesindeki sırlı olayları anlatan 2002 jvc tokyo film festivali kısa metraj şampiyonu sır kapısı programını sunan sanatçı aynı zamanda stv haber merkezinde 2 yıl boyunca sabah 07,00-09,00 canlı yayında merhaba yenigün programında gazete manşetlerini okudu kahvaltı haberlerini sundu. altı ay, “yarışma zamanı” isimli yarışma programını sunan reha yeprem ,6 yıldır stv de ramazan aylarında iftar programını sunmaktadır.2000 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı kültürel faaliyetlere sunucu olarak iştirak eden reha yeprem. 2002 de kırgız cengiz aytmatov ve izmir belediye eski başkanı burhan özfatura gibi değerli şahsiyetlerle birlikte dortmund’ta ve avrupa’nın orta asya’nın kısaca dünyanın değişik yerlerinde yapılan seminerlerde sunuculuk yapıyor. reha yeprem aynı zamanda amatör resim çalışmaları yapıyor ve akmde 1995 te reprodüctions sergisi açtı .arapça gramer , ve orta derecede ingilizce ben sanatçı amatör olarak klasik gitar çalıyor.yıldızlar gecenin değildir isimli bir de şiir kaseti olan reha yeprem evli ve iki çocuk babası. ayrıca "zehirli bal" adında bir anı roman çalışması mevcuttur.

kaynak: rehayeprem.net
kangaroo
eskiden hulya avsarla dizilerde oynayan fakat birdenbuyuk bi donus yapip stv de sirkapisini sunan efendi kisilik ayica zehirli balisiml kitabin da yazaridir bu efendi kisilik
zehnterdorf
bir zamanlar gazetenin birinde bilmem ne güzeli seçilmişti. film çevirdi, fotoroman çekti. şaçları döküldü. saç yaptı hatta reklamlara bile çıktı bu vesile ile. şimdi gizemli programların aranılan sunucularından.
dersaadet
sır kapısı programı boyunca her söze ellerini kavuşturarak, "sevgili seyirciler" diye başlayan, sosyal mesajlarını izbe mekanlarda, viranelerde, yıkılmış eski yapılar önünde vermekten pek bi hoşlanan, bi ara beyaz şovda "yusuf yusuf" tiplemesiye tiye alınan pek muhterem stv kişisi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol