redd

0 /
orqn
her şarkısı bir diğerine benziyor. normalde yazmam böyle bir şey ama gerçekten aşırı düzeyde bir benzerlik var. buna rağmen seviyor muyuz?

tasarimharikasi
solisti doğan duru yaklaşık on sene opera eğitimi almış. cidden şarkı söyleyiş tarzına hastayım bu herifin, şimdi saygım bi kat daha arttı.

bu arada grubun sosyo-politik anlayışı ve duruşu da örnek alınacak cinsten, sağlam.
tayfa75
dun gece sgm’ de kar$ilarinda; ne izlediginin farkinda olmayan ve konseri oturarak izlemekte kararli bir kitleye ragmen salonun yarisina yakinini ayaga kaldirip sahne onune almayi ba$arip, ciddi anlamda yaptiklari muzige bu kadar elveri$siz bir ortama ragmen ustun bir caba ile konseri tamamladiklari, seyirciyi kirmayip geri gelip, artik melek degilimi de seslendirdikleri icin takdirle karsiladigim, biraz buruk ama yine de guzel bir gece yasattigi icin kendilerine tesekkuru bir borc bilecegim muzik grubudur.
greewa
bu yıl 21 adlı albümleri çıkmıştır.şarkı sayısı da albümün adı kadardır.
kendilerini tam anlamıyla yeni yeni dinlemeye başlamış bulunmaktayım ve müzik listelerime artık hep yer ediniyorlar.özellikle vicdani redd şarkısı çok güzel bi müziğe sahip.ayrıca astrotanrı,öyle boş ki hayat,tamam böyle kalsın,seni buldum ve dekadans adlı parçalarınızı dinlemenizi tavsiye ederim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol