rafet el roman

0 /
ups
severdim kendilerini ta ki 98 secimlerinde kime oy verdiniz sorusuna bi denemek icin refah partisine verdim diyene kadar.hayir bilincli olarak ver oyunu basimin ustunde yerin var ama denemek icin ne demek malak herif,bilmiyon mu sanki ne olduklarini demistim kendileri icin.hala da ayni seyleri diyorum.
goretomb
burasi teksas amerigaa , herkez cizme fotor kot pantelon gibi enteresan $arki sozleri ile aklimda kalan yeni cali$masi varmi ondan bile haberimin olmadigini yeni farkettigim turk pop muzik $arkicisi.
xerxes
evliyken ve esinden iki tane cocugu varken, esini baska kadinlarla aldatip aslinda gercek kimligini cok acik bir sekilde ifade eden sanatci musveddesi. ama sadece kendisini suclamak dogru olmaz. muhakkah esi tugba altintop’un da hatalari vardir.
sophie
adama bakinca bu sarkilar nasil bu adamdan cikiyor
dedirtiyor ve esine cocuklarini gostermemekte olan bi insanin sarkilarini neden dinliyorum diye kiziyorum kendime..neden geceler bu kadar sessiz neden ruyalar neden bu kadar uzak?..ama en guzel sarkisi ’neden’ degil ’seni seviyorum’isimli patlama yaptigi sarkidir.
gky
ülkenin magazin gündemini, şarkıları ve eşiyle yaşadığı sorunlarla doldurmayı başarabilen ilginç insan.
trantula
yaptiği şarkılar sanki belediye otobüsünde yazılmış gibi olan şarkıcı.ayrıca iki ayda bir azerbaycan’da konser veren şarkıcı.
igor
son zamanlarda radyoda calan sarkisi ile surekli meledigini dusundugum sarkici "meeeee meeee" seklinde sesini titretmektedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol