psikolojik operasyon

kitleleri yönlendirmek, normalde desteklemeyecekleri kararları desteklemeye ikna etmek için başvurulan bir koyun gütme yöntemi.

haber

"Vatandaşlar şaştı kaldı"
http://www.hurriyet.com.tr/vatandaslar-sasti-kaldi-40560684

"MUĞLA'nın Fethiye İlçesinde senaryo gereği 20 kişinin öldüğü, 85 kişinin yaralandığı, patlama tatbikatı gerçekleştirildi. Ambulanslarla hastaneye taşınan bazı yaralıların kendilerini role fazla kaptırdığı görülürken, vatandaşlar hastane bahçesinde yaşananları ilgiyle izledi.""İNANDIRICILIĞI ARTTIRMAK İÇİN"
Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Okulu, inandırıcılığı arttırmak ve vatandaşın dikkat çekmek için yaralıların makyajına özen gösterdiklerini söyledi.devlet hastanesi başhekimi makyaj kalitesinden filan bahsediyor.. süper... işte tıp budur.

ama hakkını da yemeyelim, sahiden de gerçekçi yani.. bebek mebek filan tamam.. insan vicdanının en sivri sinir uçlarına hitap ediyor..


bu aralar ikna edilmemiz gereken pek bir şey de yok gerçi ama hayırlısı diyelim.
dizilerden tut haberlere, gazetelerden tut internet'e, billboard'lardan tut isyerlerine; sokaktan tut (örn. polis) cep telefonumuza kadar neredeyse her yerde maruz kaldigimiz '' zulüm ''.

(ama ilk resimde görülen görevli abimiz olaya kendini cidden haddinden fazla kaptirmis sanki . hiohoa )
dün el paso'da silahlı katliam olmuş... bugün de ohio'da silahlı katliam olmuş... muş muş muş

medyanın burnunuza dayadığı şeylere atlamadan önce el paso'daki adamın nasıl kikirdediğine bir bakın derim
https://153news.net/watch_video.php?v=A28S8UXUOD4W

bu son iki operasyon abd'deki bireysel silahlanmayı bitirmek için..

bireysel silahlanma candır. canınızın garantisidir.

silah satın almak yasaklandı diye mafya köpekleri, tecavüzcüler, soyguncular silahsız kalmaz.. onlar silah serbest olsa da yasak olsa da silah bulurlar. olan size olur. yasalar bir tek size işler bu dünyada..

bu kadar sulanan ağacın elbette meyvesi olacaktır

times meydanında motosiklet sesinden ürken insanlar kafası kesilmiş tavuklar gibi kaçışıyorhep aklınızda bulunsun, medya namlusu size dönmüş silahtır. tetiğini de sık sık çekerler.

medyada gördüklerinize inanmadan önce kırk kere düşünün, hatta bence kafadan reddedin. maksat pislik olsun. medya orospularının tırnak içinde "haberleri" vermesiyle yetinmeyin, uğraştırın biraz, verdikleri "haberin" doğru ve gerçek olduğunu da ispatlasınlar. yoksa? yoksa böyle amaçsızca koşarsınız.