playstation 3

0 /
independence
bunu da cikartiyorlar cok kisa zaman sonra.yine sabahlara kadar consol ba$inda kalicaz anla$ilan.$oyle bir aletmi$ bu.

http://www.gamespot.com/news/2005/05/16/screens_6124681.html?page=1
troy
bence bir hdtv edinmeden asla para verilmeyecek,verilse bile o kadar kalitenin dusuk cozunurlukte oynanmasinin alete kufur etmek olacagini dusunuyorum.herzamanki gibi sony nin sinirlarini zorlayarak cikarttigi yine sansasyon yaratacak olan bu oyun konsolunu sabirla bekliyoruz.
palovera
ingilterede internet uzerinden 390 sterlin etiket fiyatiyla satiliyor bu alet, turkiyede 700 - 800 dolar olmasi bekleniyormus.islemci olarak nirvanaya ulasmistir.sony firmasi cozunurluk ile ilgili ’’-biz tuplu televizyonlar icin tasarlamadik, ps3 un keyfi screen plazmalardadir’’demistir.yani demek istenen normal bir tvniz varsa sakin almayin elinizde patlar, onun yerine ps2 alin keyfine varin.duz mantik
seyhmerat
bu senenin sonlarına doğru çıkacak olan oyun konsolu, bir çok tanıtım broşürünü gördüm ve oyun olaylarını da gördüm. oyunlardaki karakterlerin yüzünden akan terlerini bile görebileceğimiz bir şaheser olarak gelecek piyasa denilen satış alemine.
uyuz oglan
amerika da haberlere gore insanların 2 gun oncesinden sokaklarda yatarak satın almak icin magaza onunde sıra bekledigi soyleniyor.
nihilist
commodore gibi patlamasını istedigim oyun makinesi, 700 avro+vergi ile oyun makinesi satmaya calısan zihniyet nasıl basarılı olur diye dusunmeden edemiyor birey. ps3 alıncaya kadar bir adet wii bir adet xbox 360 starter alın derim. blu ray diyenler var ama sanırım blu ray deli gibi patlayacak ulkemizde, zira herseyin kopyasını kullanmaya alısmıs ulkem orjinal disklere karsı alerjili. siddetle hatırlatmak siterim 700 avro+vergi verip birde her oyun icin 100 avro daha domalıcaksınız...
sepulturk
hayvan gibi bir elektrik tüketimi olan alettir kendisi. kendisi öyle bir elektrik yakar ki açık olduğunda elektrik sayacı fıldır fıldır dönmeye başlar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol