pizza hut

0 /
darth sidious
pizza klubesinden cikan leziz amerikan lezzeti, yuzlerce cesidi olan italyan lezzetinin amerikan yansimasi. yine de en iyisi little ceaser’s dir zannimca. dominos da pizza hut tan daha iyidir.
atwa
ay’a reklam verecek olan sirket ay’in bir yuzunu pizza hut logosu yapacaklarmis (ilk duydugumda - vayy be adamlarda o kadar para var yani demistim). tabi bu istekleri reddedilmistir.
independence
soyledikleri anda pizzayi kesinlikle kapiniza getiriyorlar.ayrica yakin zamanda internet sitelerine online sipari$ diye bir bolum kuruyorlar.oradan dilediginiz adrese sipari$ verebiliyorsunuz.kredi karti odemeleri icin de pos makinesini kapiniza kadar getiriyorlar.hizmette sinir tanimiyorlar kisacasi.
ithilquessir
bir fast food markasi. yemek zevkinin icine diger sirketlere nazaran daha az etme gibi bir ozellikleri var. dibinde alti parmak kalinliginda hamur olan bir yemege nereden esinlenip pizza dediklerini merak etmekteyim.
deathless
sinirsiz pizza fiyatlarini sabah ogle aksam olmak uzere degistiren ailenizin pizzacisi.ekonomik olmak isteyenlere tavsiyem ah gece gelme gunduz gel tenhalarda menhalarda bulusalim oy oyy.
angelus
şehir geneline yayılmış tüm pizzacılar arasında yapmış olduğum birebir araştırmalar sonucunda diğer pizzacılara açık ara fark attığına şahit olduğum kurumdur, hastasıyız evet.
eldrun
sınırsız pizza olayının bokunu çıkardığımız yer.6 saat boyunca kamp kurduğumuz masada garsonlar pek de iyi gözle bakmıyorlardı.
urban f
pizza sınırsız diye nerdeyse pizzanın ortasına kadar "kıtır kıyısı" mantığını genişletip millete pizza değil hamur yedirten , ,evde burun kıvrılan sarımsağı ekmek üzerine ezip kızartıp ön sıcak diye milletin iştahını kesen ,pizza sınırsız ama içecek paralı mantığıyla kar ettiğini düşündüğüm lokantadır.
maliyeci
bazı menü seçenekleriyle diğer yerlerden daha ucuz pizza yemenizi sağlar.mesela şu sıralar bir büyüğe bir büyük daha veriyorlar.iki büyük boy 20 lira oldukça iyi diğer pizzacılara kıyasla.zaten çoğu pizzacıda kendini pide yapıyor zannettiği için pizza hut tercih sebebidir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol