piercing

0 /
muspelheim
genellikle ka$,dudak,dil,cene,gobek,burun,meme ucu we penise uygulanmakta olan metal parcacik...bunun di$ida vucudun her bolgesine uygulanabilir ama sorun da yaratir..bagimlilik yaptigi da soylenmektedir..yapan ki$i we yapilan yer saglik acisindan cok onemlidir...istanbulda en iyi yapan yer ise negatif’tir...

goretomb
manasiz yere yaptirandan cok etrafindaki insanlarin ilgisini ceken cesitli model ve hammaddeleri bulunan aksesuardir.
diline piercing yaptirmis kendi halindeki bir adam bile tiksinc gerzeklerin manali bakislarina mahsus kalabilir.
carpediem
feci halde bagimlilik yapan sey. iltihap kapmasi cok kolay diye panik yapmaya gerek yok, ilk iki hafta iyi bakim yapilmasi yeterli. negatifi oneririm. doktor kontrolu falan var. tek sorun 18 yas siniri. velinizi kolundan tutup barlar sokagina sokup orada delik desik rastali insanlarin size piercing yapmasini seyretmesini mumkun kilarsaniz helal olsun.
lapsus
hos bir aksesuar ama tadinda birakmak gerek ozellikle yaptiranlar yuzlerini avizeye cevirmedikleri surece cok guzel oluyor.
carpediem
iltihap kapmasi kotudur. temizligine dikkat edilmeli. eger iltihap kapan bolge ceneyse dolma gibi, sismis bir alt dudaga sahip olmak kacinilmazdir. tabi dudak sisince piercing o bolgeye kucuk gelir ve eti de kesebilir.
strawberrygirl
kimi insanlara inanilmaz yakisirken,kimilerini olduklarindan daha da tipsiz ve capulcu gosteren bir cesit kupe.yuzdeki her turlu kupeye verilen isimdir ayrica.
peach
dile takildiginda gunlerce r’leri soylemeyi ozleten biseydir piercing. yemek yemeyi engelleyen, yemek ogunlerini sut ve cicibebe lapasiyla yapmak zorunda birakan, kati olarak sadece taksim hamburgerlerinden yenilebilinecek, tantum verde gargarayi her daim kullanma mecburiyetine dusuren biseydir piercing.

carpediem
kimileri kendileri deler. iste bu insanlar gercekten normal degildir. hadi deldirdin, bari dogru duzgun bir yerde deldir de sonra iltihabiyla ugrasma.
mi punkerrr
ewde babamı ikna etmk içn büyük olaylar çıkarttığım ağlayarak
’bign kendm delip kan içnde karşına geçipte ağladığımda üzülme baba’ dediğim(ki kndin dlesen bile kan akmıo ark. deldi ordn biliorm:)
ve şimdi büyük bi mutlulukla deldiricek olduğum;
we henüs deldirmemiş dahi olsm heycanla
4 adet aldığım;
vücutta göbek,kaş,dil,dudak,kulak,bilek boyun,burun gbi yerlere uygulanan benmde çeneme takıcak olduğum büyük bir mutluluk kaynağı titanyum vb.takıdır...
cakirkeyf
piercing deldirilebilir yada acıya katlanmak istiorsanız kendinizde delebilirsiniz.
10 gün önce bir şırınga yardımıyla gayet sıtarilize çalışarak çenemi deldim.
bişi olmadı ki:d
kendiniz delmeniz için gerekenler: bir şişe şarap,system of a down ve sırınga
mazoşistmiyim neyim yahu?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol