pessimistic

0 /
zotac
#983632

ya tövbekardır kendisi ya da balık hafızalı. lakin dinime söven müslüman olsa keşke, diyorum ve yetinmeyip ekliyorum hatta gülüyorum.

#538936
zotac
#983627
bazı insanlar vardır bildiği şeyi illaki sorarlar, sırf karşıdan duyup da kendini mutlu etmek için. aha bu ipnede onlardan biri.
addicted to pain
4.000 inci entrymi kendisine büyük bir şükran,borçluluk hissi ve teşekkürlerimle birlikte hediye ederim.4 yıl gibi kısa bir sürede 40 yıl gibi bir zamanı paylaşmamızın anısına...hiç bitmeyen desteklerine,samimiliğine,dostluğuna...hiç kızamadığım anne esprilerine...sabaha kadar yılmadan,çoğu zaman gözyaşı eşliğinde yukarıya kalkan kadehlerimize...yeri gelince trake solunumu yapmak zorunda kaldığımız anlara...paylaştığımız sigaralara... 4 litre şaraplara...cebimizde kalan son yol paralarına...bayat ekmek ısırışlarımıza...

sağlığına...


(bkz: iyi ki varsın)

pessimistic
doğum günü olmasına rağmen kimse tarafından siklenmemiş yalnız,garip,kimsesiz böyle piç kıvamında bir insan.daha doğrusu bana insan diyenin amına koyim ama o ayrı bir başlık konusu.
instrument
zorla özledim entrysi yazıdırıyor. evet. eh ne yapalım, gerçi sensiz buralar pek bi güzeldi ama. hoşgelmiş. (söylemeye dilim varmıyor)
sepulturk
sözlükte en az benim kadar gereksiz bir üyedir. evet bilgi yazmaz sözlüğe kolay kolay ama herkes de bilgi yazacak diye bir kaide yoktur. kaldı ki kendisi zaten çok uzun bir zamandır sözlüğe uğramamaktadır. özletmiştir kendisini.
(bkz: kurtsun)
(bkz: nerdesin lan)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol