pessimistic

0 /
angelus
jedi olarak isimlendirdiğimiz bireyin edindiği bir takım bilgileri bizlerle paylaşmaması sonucu mavi semaya yükselmiş olan yazardır. gönül ister ki [email protected] adresi ile bağlantıya geçsin, üyeliğini tekrar kazansın. ha yok "ben bu rezalete alet olamam" derse paşa gönlü bilir ha olurda "geçmişe bir sünger çekelim azizim" derse söz hatalı ilk 5 entrysini silmeyecem.

ps: kendi kendisini 15 dakika içerisinde yok edecek olan bahtı kara bir entrydir.
independence
houston araciligi ile bana ula$ip konu ile alakali bilgi vermi$ olmasina ragmen hemen her gun onlarca kere yaptigim ucurma eylemini zamansizlik sebebi ile yapamami$ olmamin verdigi hata ile sozlukten bir yanli$ anla$ilma sonucu ucurulan yazar.bize gerek [email protected] gerekse ileti$im butonu vasitasi ile ula$irsa tum itibari ve entryleri kendisine iade edilecektir.zira sucun %100 u $ahsima aittir.
sergey
radyoda yayın yaptıgım sure ıcerısınde kac bardak cay ictigini kendi bile hatırlamayan, bir dahaki sefere gel de beraber ısıtalım ıcımızı deyıp benı kotu emellerıne alet etmeye calısan ınsan evladıdır kendısı.burdan yetkılılere seslenmek ısterım;

(bkz: doktor korkuyorum)
(bkz: korkma yavrum acımayacak)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol