pelagehatun

0 /
exfreak
houston’in yesillesmesiyle, az vakit evvel tesrif ettiklerini anladigimiz, yazdigi 3-5 entry’nin, geri kalan 300-500’e referans olabiliritesini temmenni addedip hosgelmistir dedigimiz bilgic.
laluska
pelage hatun olarak mı algılamamız gerektiğini, eğer öyleyse pelagenin ne demek olduğunu merak ettiğim bir nicke sahip bilgiç insan.
underpressure
hoş geldin demek istediğim, sakaryanın bağrından kopup aramıza katılan (hemşoo iyi yaptın da geldin) yeni bilgicimizdir. bol entry li günler dileriz.
melankomik
sözlükteki oylama sisteminin çarpıklığından ziyadesiyle rahatsız olan yazar. bu haklı rahatsızlığında ben de yanındayım..
melankomik
tamam gitmesini ben de istemiyordum, çok dedim her olayda ayrılmayı düşünme diye ama öte yandan da öyle sanıyorum ki bilgi sozluk airlines ı kullanmadan sözlükten ayrılmayı başaran tek yazar oldu. ismi yok valla ben bilmiyorum..
purkinje
hare krishna başlığına girdiğim güzelim entrymi mahvetmiş insandır.

(bkz: #407889)

burda yazanlara ek olarak bir de kararsız, kimlik bunalımı içinde, şizofren bir insan olduğunu da kanıtlamış bir bilgiçtir.
addicted to pain
bavullarını bırakır bırakmaz ’’ abi benim bünye alkol istiyo,nerdesin??ok geliyom’’ diyerekten atlayabilecek,samimi ve içten biri olmasının yanında,bir buçuk saat boyunca ’’ ya keşke other side çalsalar’’ diye hayıflanırken,’’ e o zaman hadi gidip isteyelim’’ diye beraberce karar verip,sahnenin önüne gelince ’’ olur ya sorun degil californications da olur hatta daha iyi olur’’ diyerekten sizi göt gibi ortada bırakacak kadar da satıcıdır evet.
dilemma
içmeye ara verip playstation oynamaya gittiğimiz de ’ama sonra gene bira içecez dimi?’ diye soran yazar.’şuramdaki kemiğin adı neydi’, ’beri yanımdaki organım neydi’ gibi sorularınızın muhattabı.her paylaşım ortamına lazım insan.son olarak; sensiz bir eksiğim, seninle yüzbinlerim!
wish you were beer
pelagem hatunum kültür mantarım denilesi, bağrına basılası kişilik. iyiki tanışılmış kaynaşılmış bir sevgi yumağı oluşturulmuştur. ayrıca etekleriyle beytepede bi ekol olmuştur kendisi. yokluğunun acısı içimizde taa şuramızdadır.
pelagehatun
cahit berkay la görüşmek ya da sınavdan 2 puan yüksek almak gibi kritik bir seçim yapmak zorunda olan bilgiç kişisidir. cahit berkayla görüşürse o saatte sunumunu yapamamayacak, ve sınavından 2 puan düşük alıcak ya da cahit berkayla görüşmeyip sunumunu yapacak. ne etse naapsa diye kara kara düşünen bilgiçtir.bu konuda bilgiçlerden yardım istemektedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol