ota boka utanan kızlar

oxomask
kadinlar pasif ve cekingen, erkekler giri$ken ve israrci olur. geneli ataerkil soylemlerden cok etkilenmi$ genclerdir.
priapus
genellikle al yanakli, hafif tombul kaslarini ve biyiklarini aldirmaya baslamamis, acilip sacilmamis kizlardir. universite de yasayacaklari bir iki yil faydali olacaktir.
imgoindeeperunderground
dogasinda ar duygusu agir basmakta olup, neye utanacagini bilmediginden her seye utanmayi cozum bellemis kizlardir. cok seker olurlar ama "elimi tuttu hamile kalir miyim guzin abla" sorusu genellikle bu kizlardan cikar. nitekim yillar icerisinde hayat ile piser ve utandiklari seyleri yapmaya baslarlar, boylece yuzleri daha az kizarir. hangisi daha iyi orasi elbette tartisilir.
seyhmerat
bir de bunlarin merhaba dediginizde utanan tipleri vardir.bir kiza merhaba dediginiz eger sizden utaniyorsa,ya ota boka utaniyordur ya da sizden hoslaniyordur..
ilean
ota boka utanan kadınlardan bir nebze olsun daha az sinir bozucudur bunlar.bir de evli barklı kadınlar vardır çocuk düşünüyor musunuz denildiginde kıpkırmızı olur yerin dibine girerler.biz de siz birdirbir oynamak için evlendiniz sanıyorduk,çocuk yapmak ayıp ayıp ..
goetica
genelde çok fazla aile baskısı ile buyumus erkek arkadası olmamıs hatta erkek arkadası bırakın daha doğru duzgun arkadası olmamıs daha kimsenin bile elini tutmamıs kızlardır.onlara çok tatlısın güzelsin vs vs kelimeleri daha önce edilmemistir utanmaları da normaldir bu durumda.haftada bir sevgili değiştiren kaşar kız modellerindense bu tip kızlar daha şirindir bana göre.saftırlar en azından.
steroid
kötü söz sahibine aittir lafından başka bir bok bilmeyen kızlardır.

- ayy..! resmen bok dedii.. çık kıbasın baeerkee..
125bpm
erkeklerin her şeyi yapma hakkına sahip olduğu fakat kızların erkeklerin yaptığı şeyleri konuşmaya dahi hakkının olmadığı ortamlarda büyüyen kızlardır.
bu ortamlarda erkek birey yattığı kızları zafer madalyası gibi teşhir ederken kızlar ise birine karşı bırakın cinsel arzuyu duygusal hisler dahi besleyemez. bu ortamda yetişen kızlar önceleri okulda,işte,sokakta madalya edilme çabalarından utanarak kaçsalar da yetiştikleri ortamın kontrol mekanizması üzerlerinden el çektiğinde veya kontrol edilemez duruma geldiğinde bastırılmış bütün arzularını hayattan intikam alırcasına hatta kalitesizce açığa vururlar.
işin en üzücü yanı ise damgalanan,orospu denilen yani suçlanan yine bu kızlar olur.
ülkemizde erkek olmak zor kadın olmak imkansızdır.

(bkz: ergen başlığını ciddiye alan yazarlar)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol