orospu

0 /
pinkcat
hayatın sillesini sağlam yemiş kadın.para karşılığı bedenini satan,bu sırada ruhunu parçalatan,bilincini tüketen,buna mecbur olan insan.yaptığı işi sanki kendi isteğiyle icra ediyormuşçasına,bu yolu bilerek,isteyerek seçmiş sanılan,horlanan,aşağılanan ,itilen,kakılan görmezden gelinen,insan olduğu unutulan kadın.dünyanın en eski mesleğini zorla yapmak durumunda kalan kadın.
satolina
her kadının hayatında en az bir kere yedigi sıfattır
kadınlar ne yaparlar ki orospu oluverir saymayı deneyelim :

* yolda yavas yürür
* arabayı park edemedigi için trafigi aksatır
* erkeğe yüz vermez
* güzeldir
* dogurdugu cocuk sokakta kavga etmiştir arkadası küfür eder
* sevgiliyi terk eder
* kocasını boşar
* kaynanasıyla geçinemez
* kahkaha atar
* başkasının platonik aşk işini bozar
* kariyer sahibi olur

seeyouindisneyland
paparazzileri etrafında görünce orasını burasını açan şarkıcı müsvetteleri , barlarda milletin içinde sanat !!!! için öpüşüp yiyişen sözüm ona sanatçılar , ekranda birbirlerine utanmadan,sıkılmadan evlenme teklifi eden para köpekleri , albüm için altına yatacak yapımcı arayan aptal sarışınlar , lise çıkışlarında sağa-sola küfür eden kurdeleli kepazeler , kadınları koruma adı altında tvlerde stüdyo işgal eden ve mutlaka kocalarından birer boynuz yemiş olan 40 yaş üstü estetikli kevaşeler , bağıra çağıra yollarda naralar atan istiklal caddesi bakireleri ve bilumum bu memleketin içine eden yoz , şerefsiz , onursuz ve ahlak yoksunu insanlar.
işte orospu bence bunların hepsinin genel adı
sevas tra
terbiyeli olmak icin fahise,rospik,sillik,asifte,yosma gibi sozlerle karsilanan,bedenine sahip olunabilen fakat ruhuna asla olan kisidir.
durusu
sanal dünyada, günlük hayatta, politikada, medyada, üniversitelerde, uluslararası ilişkilerde erkek olanları daha makbül.
emir
bir kadına 30 ytl vererek onun iki bacak arasında kendi zevki için kadını kullanan erkeklere verilen ad.
bigcoder
parcalanmis ailelerin evlatlaridir. ilk defa bedenini ya sevgilim dedigi erkek yada kocasi olacak pezevenk sattirmistir.

kadinlar ruhen hoşlanmadigi erkek ile sex yapmak istemez. orosbu dedigimiz seks isçileri o an haz almayi degil erkegin bir an önce işini bitirip kalkmasini düşünür.
hoys
genelde güzel insan... bazen en hassas insan.. o kadar acı gerçek ki hayat, hayatta olanlar... hiç ummadığını buldurur insana bu dünya... aklı zorlayacak kadar çok hayal varken, mutlu olma hayalleri varken, bi bakar ki insan, herkes tarafından dışlanıyor...

elinde olmayarak oralardadır kişi(o yolda) ya da bir hata neticesinde mecburiyetler zincirine uğratılmıştır... mecbur bırakılmıştır artık, o yoldan gitmeye... kendisi bile şeytan gözüyle görürken kendisini, nasıl beklesin artık güzel bir hayatı... bastırır hayallerini, bir daha gelmesinler diye, zihninin en derinliklerine bastırır... gözlerinden yanaklarına doğru süzülen iki damlayı gören bile olsa acımayacaktır artık, eğer bir şeytansa çilelere katlanmak zorundadır o narin bedeniyle bir ömür...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol