nihat hatipoğlu'nun 600.000 tl ücret alması

0 /
kendimibildimbilelibilemedim
600.000 Türk lirasına az diyen yazarımsıları göstermiştir.
asgeri ücretle çalışan bir insanın 33, yazıyla otuzüç yılda alamayacağı parayı oturduğu yerden yer yer çok absürt sorulara cevap vererek kazanan 'hoca'
zetareticuli
insanın var olduğu yerde; din, cinsellik ve siyasetin para kazandırdığı aşikar bir gerçek.
bu hocamız yada amcamız din ve siyaset olrak sağlam işlere el atmakta.
halbuki hangi peygamber kutsal kitaplara göre din anlattı diye para kazanmış ki?
ha kazansın gözüm yok parasında pulunda lakin "fakirliğe şükredin" deyip o kadar para kazanması, bir o kadar kul hakkı yenirken sadece "namaz'ın fazileteri" gibi konuları ele alması...

eee herkez ebuzer gifari değil tabi lakin en azından konu din ve ahlaksa, din ve ahlak anlatmasını isteriz. osurmanın abdest bozmasını okuma yazma bilen ve kafası çalışan herkes biliyor sonuçta. bu tür sorularla para kazanmakta ayrıca garip tabi.
biryudumsigara
her ramazan goy goyu yapılan bir adet şartlatan maaşı. bu ülkede kimler neler kazanıyor bir bilseniz, bu adamın aldığı maaş çerez parası.
standartkafa
din üzerine okuyup master yapmadığıma pişman ettiren olay. yemişim mühendisliği,doktorluğu,öğretmenliği,iktisadi 3 sınıf ülkelerde dinci olacaksın keyfine bakacaksın...
onlytobewise
Sonrada kendisinin samimi olduğuna inanmamamızı mi bekliyor?yaptığı bir şey de yok ki.geçip hikayeler anlatıyor.bu adama bu kadar para..yazık..
kabardey
gerçekten rahatsız edici bir durumdur. din vaazı veren ve kitlelere göre dini doğruları öğütleyen bir şahsiyetin bu denli yüksek bir meblağ alması; dinin ticaret olarak kullanılmasıdır. bir de bu adam aza tamah etmek gerektiğini falan da söylüyordur.

emekli olmayan cerrahlar için "kasaplığa alışmış, bırakır mı?" denir ya, nihat hatipoğlu için de; her yıl altı yüz bin lira cukkalamaya alışmış bırakır mı? demek en doğrusu olacaktır. bu adamı izleyip para kazandıracağınıza gidin ibadet edin daha iyi.
lostsuits
alana değil verene bakacaksın. ben iş yerimden hep daha fazlasını istedim hep daha azını aldım. 600000 e din değiştirme.
noolcamben
Kutsal kitabı kendi dilimizde okumadığımız sürece bu adamlar bu paraları almaya devam edecek neyse diş fırçalamak orucu bozar mı bilgisi olan bir yazardan yardım bekliyorum
cirkinkral
Adam 600bin lira karşılığında fakirlere düzene, emeğin sömürüsüne karşı isyan etmemeyi, fakirlikleriyle mutlu olmalarını öğütlüyor. En büyük afyon din gerçekten de.
halboyleyken
Benzer sürelerde daha az Reyting alan başka programcıların daha fazla alması sebebiyle çok da problem olmayan olaydır.
Fakat bence ayda 600.000'den fazladır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol