murat

0 /
goretomb
ulkede en fazla sayida insanin ismi oldugundan emin oldugum isim. soyle kalabalik bir yere cikin gozunuzu kapayin rastgele 10 ki$iye dokunun illa 3 tanesinin adi murat’dir.bu durumun cok fazla sakincasi vardir.gene kalabalik bir yerde birisi rastgele seslendiginde sesin geldigi yone birkac kafanin cevrilmesi insanin karizmasini da grup icindeki durumunu da yer bitirir kemirir.o an koca bir hic olursunuz.
schenardi
bu ismi taşıyanların esmer olanları içlerinde doğal bir fedailik taşırlar ve bunların kalabalık olduğu bir yerde biri çıkıp kara murat hanginiz diye sorarsa hepsi sırayla kara murat benim diyecektir ancak kara murat olabilecek kitlenin türk toplumunda kalabalık bir yer edinmesi sebebiyle geriye kalan azınlık da topluluk psikolojisi içinde kendini kara murat ilan edecektir ki bunların arasında kadınlar dahi olabilecektir
isimsiz kahraman
türkiyede en fazla kişinin sahip olduğum isimdir, okuldayken her sınıfta en az bir tane muhakkak vardır, bizim sınıfta 7 tane vardı o ayrı. aynı zamanda benimde adımdır.
janisbaby
genelde yönetici olur bu ismin sahipleri, güçlüdürler, güvenilirdirler. er kişinin adının murat olması bile statü sembolü olarak görülebilir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol