metro turizm

0 /
alman
son yillarda bariz bir sekilde kalitesini arttiran otobus firmasi.lakin personel kalitesi olarak hala citanin altindalar.
isimsiz kahraman
muavinlerinin bayanlara ozel ilgi gosterdigi. otobuste sakiz ve sigara bulunmamasina ragmen size ozel ikram edilen ve sabaha kadar 3,5 atarak seyahat ettiginiz bir otobus sirketi.
seyhmerat
turkiye’nin en buyuk otobus filosuna sahip olan tasima sirketi..ancak hizmeti ve musretiye yaklasimlari o kadarda kaliteli degildir..
reddy
pek kaliteli bi sirket olmamakla birlikte,ankara-konya arasi yolculuk yapiyosaniz tek secenek durumunda olan sirket.zira bu mesafeyi kateden biger iki buyuk sirket olan kontur ve ozkaymak’in personeli son derece berbattir,uzak durulmasi tavsiye olunur.
isigi izle
hakkında çeşitli rivayetlerin olduğu, yalnız yerin üstüyle değil, yerin altıyla da bağlantısı olduğu söylenilen(adıyla sabittir)ismi bile antipatik firmacık ya da ’metro?,firma? cık.
wasowsky
zamanında kuzenimin muavin olarak it gibi çalıştırıldığı, (trabzon-izmir) parasını hiç bir zaman tam olarak alamayınca sonunda dayanamayarak işi bıraktığı firmadır.kaza oranında en üst sıradadır. otobüslerde dağıtılan ikramlar konusunda ise; şöförlerin yada otobüs sahibinin cebinden çıktığı için cimri davranılan firmadır. ayrıca firmanın underground bi yönetiminin de olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
disappear
her ilçe her köyde bir şubesi olduğundan sürekli durmakta olan uzun yolculuklarda minibüs kıvamı veren otobüs firması. çalışanlarının stajyer olduğuna dair hala şüphelerim var.
hobaa
gıcık,gıcık,gıcık oluyorum.servis şoförlerine,görevlilerine,her bir şeyine.hep ilgisizler,hep gecikiyorlar,hep söyleniyorlar.
sepulturk
kaza oranında en üst sırada olmasının türkiyenin en fazla otobüsü olan firma olmasına bağlıyacağımız rezalet seyahat firması.
sepulturk
yalancı bir seyahat firmasıdır. wireless internet erişimi olan otobüslerinden bilet alırsınız. koltuğunuza yerleşirsiniz. royal classlarda olduğu gibi bir priz ararsınız, bulamazsınız. hostes denen hatun kişiyi çağırırsınız sorarsınız priz olup olmadığını, işte o an dumurlardan dumur beğenmek durumunda kalırsınız. "otobüste bilgisayar açmak yasak" gibi bir cevaptur bu cevap. bu konu üzerinde uzun bir tartışma yaşarsınız ama sonuç gelmez tabi öküz görevlilerden dolayı. "e iyi bari reklamınızda yazdığınız gibi 8 tv kanalından birini izleyeyim bari" dersiniz. "saat 10dan sonra tv yasak" gibi bir cevap alırsınız bu sefer. nefes almanıza müsade olduğu için dua etmeye başlarsınız bu sefer, şükredersiniz nefes alabildiğinize. böyle sikik bir otobüs firmasıdır işte bu firma.
dccl
passenger tv isimli bi uygulama başlatmış şehirlerarası otobüs işletmesi. vallahi helal olsundur.
http://www.passengertv.net
nickullah entryoglu
yakın zamanda isimlerini ’barbar turizm, artık koduğumuzsunuz!’ olarak değiştirmesi gereken marka (!) seyahat firması. zira, özellikle gece yolculuklarında, öyle bir kasap şoförleri vardır, ki insan uyuklayarak devam ettiği yolculuğundaki ruh halini birden değiştirip, en az 10 saat sürecek yol esnasında, gözleri fal taşı gibi açılmış şekilde geçirebilir.

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol