mariah carey

0 /
kangaroo
tartisilmaz bir sese sahip olan kisilik.rnb’nin (beyonce den sonra tabi) en iyi temsilcisidir de ayni zamanda.dünyanyn en çok satan kadyn sarkycysy.
ithilquessir
tip olarak populer kulturun yansittigi her seydir. anoreksik, estetikli, genelde sari saclidir () kisaca profilden bakinca gotume benzeyen bir goruntu cizer. yapaydir, cirkindir, plastiktir.
onun disinda kendi turevleri icerisinde iyi sayilabilecek bir sesi vardir. tek basina sarki soylmeye yeterli degildir, keske vokalist olarak kalsaydi dedirtir.
(bkz: gotunu acanin onunu acmak)
su hayat bitsede gitsek
müzik tarıhınde bir sarkı esnasında kaydedilmis en ince sesi veren kisidir.bir zaman diliminde geçine bilmek icin fahiselik yapmıstır.kardesi aids ten ölmustur.nevrotık oldugu soylenır.hatta saglam kanıtları vardır diyebilirim.sutyensız cekime cıkmalar sacma sapan basın acıklamaları v.b.sony muzik in patronu ile evlenmis ama onuda thalia ya kaptırmıs ondan sonra motor sanzıman differensiyali dagıtmıstır.sesi ile bardak kırabildigi soylenır.kim nedersedesin yetenegi yadsınamaz ve sadece filmlerde iyiler kazanır yetenekli olanlara herkes yardım eder.kocasını tahlia ya kaptırdıgı icin ofkesınden ne yapacagını sasırmıs ve kocasını nasıl ve kımler ile aldattıgını anlatan bir kitap yazabiliecek kadar sacmalamıstır.sohreti en ust noktaya erdiginde kardesini aids ten kaybetmis ve kardesının cocuklarının bakımını ustlenmıstır.ha simdi ortalıkta beyoncelar pussy cat dollslar britneyler dolasmakta.bakalım neler olacak.
orqn
çok fazla kilo almış kendisi son zamanlarda lakin zerre umrumda değil.her daim güzel benim gözümde.sesi de güzel kendi de güzel kalbi de güzel.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol